Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek volt előteje terhesen,...

Akinek volt előteje terhesen, az utána szoptatni is tudott? 31 h km

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem kb a huszon xedik hettol volt elotejem es gozerovel szoptatok 7honapja:D
2011. máj. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én igen. 14 hetes a kislányom és csak szopik. Bár én egy mozgó tejcsarnok vagyok.:-))) A nagylányomat 2,5, a kisfiamat 2 éves korág szoptattam. Szerencsére azt se tudom, hogy kell a tápszert elkészíteni. Remélem ez így is marad.
2011. máj. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességemnél a 23-24. héttől volt előtejem-rengeteg tejem volt és van is.
2011. máj. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Volt előtej és most bőven van "igazi" szerencsére.
2011. máj. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem a 30.héttöl volt elötejem,de sajnos csak két hónapos koráig birtam szoptatni a kislányomat.utánna annyira megritkult hogy muszálj volt tápszerre váltanunk... :(
2011. máj. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18 hetes pocaktól már napi szinten volt előtejem. sokszor konkrétan úsztam éjjelente. 6 és fél hós a babám, még szopik, de rengeteget kínlódtunk, hogy ez így legyen, nagyon nehezen indult a eleje. végül 5 hós korától hozzátápi van és tejpép, de persze szopik is még, amikor csak kéri.
2011. máj. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem 20. héttől volt elő, és 4 hónapos koráig szoptattam, úgy hogy volt hogy 2,5 deci volt a cicimben. szerintem nem befolyásolja. csak jó, ha van
2011. máj. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt előtejem (legalábbis nem vettem észre, gondolom, ha lett volna az feltűnt volna)...,de már 1,5 éve szoptatok. Első 6 hóban csak szopi volt.
2011. máj. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek boldogságot, egészséget, cicizéssel vagy anélkül:)
2011. máj. 25. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!