Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A lányom 14 hónapos. Minden...

A lányom 14 hónapos. Minden éjjel 3x ébred, csak szopival alszik visza. Ha abbagagynám az éjjeli szopit maradna csak este akkor is ébredne minden éjjel?

Figyelt kérdés

A cumit eldobja,üvegtöl ordít.Hagyjam hátha magától elhagyja az éjjeli szopit,vagy én vegyem el töle??

Este jóllakik,ege´sznap jól eszik.Szóval éhes nem lehet.

Szerintem megszokásból ébred minden éjjel.Születe´se´töl így van.


2009. márc. 18. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem is igy volt a nagyobbik lányomnál egik nap belefáradtam már két éves volt és ugy döntöttem elég volt egyik nap beeceteztem a cicimet és mondtam neki hogy megsavanyodott a tejcsi kostolja meg és mit ad isten egyik percról a másikra nem kellet neki kb 5 ször jol beecetztem és ugy kináltam meg amikor odamászott hogy adjak cicit mondtam hogy tudod hogy savanyu lett akkor már el is fordult tőle igaz drasztikusan hangzik de nem orditott elfogadta ugyhogy hajrá
2009. márc. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Csak a 14 hónapos la´nynak még hiába mondom.

Gondolod,mikor éjjel ordít hagyjam neki keserüen,és akkor nem fog kelleni??

De akkor ennyi erövel csak nem adom neki oda éjjel .Nem??

Mert alvás elött nyugodtan szopizhatna még.Csak éjjel....

2009. márc. 19. 12:17
 3/3 anonim ***** válasza:
nállumk is éjjel 2x ébred, és csak szopival alszik vissza. kicsit fáraszto, már 14 honapja felébredni.egyébként kiprobáltuk, közénk tettük aludni, ugy csak reggel 6 kor kellt fel. tehát nem éhes éjjel. viszont hárman nem tul kényelmes nekünk aludni.
2010. okt. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!