Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy sikerult leszoktatnod a...

Hogy sikerult leszoktatnod a masfel eves babadat az allando cicilesrol?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 17:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Na ezt jo hamar elkuldtem..:-)Szoval nagyon nagyon cicfuggo a kicsi fiam aki mar 15kg,de sajna mar a doktorno es a sajat dokim is mondta,h lekellene allni a cicilesrol,mert mar tolem veszi el a calciumot-lehet potolni,de nem ugyanaz- na mindegy vegulis a fo ok az,h nemakar enni...csak cicil,sultkrumplibol 3szalat eszik meg,ja es tarhonyabol-ami a kedvence abbolmax 10szemet....na ezert kellene leszoktatnom,mert valamit ennie is kellene,nemcsak cici,mert megno a gyomorsava es kesobb meg nehezebben tudja majd megemeszteni az etelt...ugy szeretem a fiamat,en nemtudom sirni hagyni egy hetig valami mast kell kitalalni,hatha ti tudtok segiteni....
2011. jún. 5. 17:55
 2/8 anonim ***** válasza:
nagy levegő,megkeményített szív,és a gondolat hogy ha bekerülsz a kórházba 1hétre akkor sokkal sz.rabb lesz.és ha nagyon sír ne állj le vele hosszú percekre ölelkezni babusgatni mert annak az a vége hogy feladod.sok sikert.
2011. jún. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Ennyi idősen már régen kellene neki rendes ételt enni.Azt,amit ti is esztek. A cici sem fontos,mert csak cumi helyett kell neki. Adja neki rendes ételt, cicit csak utána,d4 napközben minél kevesebbszer.
2011. jún. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
bárcsak szoptathatnám eddig... csak nekem nincs elég tejem...
2011. jún. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy jön a foga? A lányom akkor csinálta ezt amikor jöttek a szemfogai, mikor kijöttek szinte egyik napról a másikra abbahagyta. és csak alváshoz kéri. Különben azért még nem kerülsz kórházba, mert sokat szopik a gyereked.
2011. jún. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hány foga van már?


Az én lányom is csak ciczni hajlandó ha jön a foga!12,5-13,5 hós koráig csak ciczett, majd mikor kijött 2 hét alatt a 4 rágófoga újra evett!


14,5-15 hós koráig megint csak cici kellett, akkor a 4 szemfoga jött ki!Utána helyreállt!


Volt már hogy evett rendesen,normális adagokat a felnőtt kajákból(mármint nem cici)?


Azén lányom is másfél éves, de most nem jön foga, így csak reggel délben és este szopik, meg néha ha éjjel felébred!


Másfél éves Ő is!

2011. jún. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat,:-)

Nemakarok en korhazba kerulni,Isten ments:-)Masra irta az egyik kedves valaszolo.A kisfiamnak jonnek a fogai sorba igaz meg csak 10van,de nemis az a gond.Hanem ,h van mikor 15x is felkel ejszaka +hajnali 5-tol egyfolytaban szopizik,es olyan ures a mellem reggelre+nemalszok mar lassan 2eve,meg 1x sem sikerult az ejszakat ataludni,nameg olyan jolenne mar egy kicsit elmenni valahova a ferjemmel,csak estere,dehat kisem tehetem a labam,mert ha felkel-marpedig fel oranal tobbet nem alszik egyszerre-igy aztan kicsit kivnankozok emberek koze is+a masodik baba elott jolenne egy kis pihi:-)

Amugy vannak olyan napjai,h eszik,de az k egy fel virsli,de az mar nagyon nagyon sokat eszik ha az bemegy...Keveset eszik nagyon,de mint irtam 15kg,igy aztan a tejem valami szuper bomba hizlalo:-)

2011. jún. 7. 00:10
 8/8 anonim ***** válasza:

Uh. 15ször egy éjszaka??? nem csodálom,hogy ki vagy..

Próbáltad már,hogy nem szoptatod,hanem csak simogatod,megfogo a kezét,utána kijösz? Végső esetben ha semmi nem használ,akkor tényleg nagy levegő,és éjszaka nincs cici.2-3 nap hiszti után nem fog felkelni. Legalábbis 15* biztos nem. Ez neki sem jó

2011. jún. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!