Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érzékeny mellbimbó, menstruáci...

Érzékeny mellbimbó, menstruáció késése, fáradékonyság, hasszurkálás, stb de Neg. Teszt . Ennek ellenére lehet baba? V. tuti nem? Nem szokott késni, de most mégis. Ovu. Teszt pozitiv után is és előtt is voltunk együtt + Folsavat + Elevitet is szedek.

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 21:10
 1/4 Aisa25 ***** válasza:

Szia. Mennyit késik?

Nekem a kislányommal még a 8-ik héten is negatívot mutattak a tesztek. Csak a kórházi vérvétéles vizsgálat mutatta ki. :)

Próbálj másfajta tesztet pár nap múlva.

2010. júl. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

4-5 napot kéett eddig. NÉha előjön menzi szerű hasfájás, aztán elmúlik egy két napra. Én ezt nem értem. Sokszor van, hogy kavarog a gyomrom, de ezt már lehet én produkálom magamnak.. :(

4 napja kb. elég erősen szúrt a hasam. kb mintha egy kés lett volna bennem.. na mondom tuti megjön és hálistennek semmi azóta se.

2010. júl. 29. 21:33
 3/4 A kérdező kommentje:

Olvastam itt, hogy sokan szárazságot említenek a terhességgel kapcsolatban, na nálam ilyen nincs, rendesem van picike folyásom. De a mellbimbóm érzékenységével sem udok mit kezdeni, közel 1 hete fáj+ érzékeny. Ilyen előtte nem volt nekem. Nem értem már én se a saját testemet :)

Amúgy Kriszti voltam :)

2010. júl. 29. 21:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon babás tüneteid vannak. Vagy tesztelj egy másik teszttel, hátha az érzékenyebb és korábban kimutatja, vagy várj pár napot és akkor csinálj még egy tesztet. Szerintem előbb-utóbb pozitív lesz! Szorítok!
2010. júl. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!