Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az előző babáimnál beindult a...

Az előző babáimnál beindult a tejtermelésem, de mégsem sikerült szoptatni őket néhány hétnél tovább, nagyon rossz körülmények között éltünk minden szempontból. Gondoljátok, hogy most esélyem van a hosszasabb szoptatásra?

Figyelt kérdés
Most minden rendben van körülöttünk, és a mostani párom mindenben mellettem áll.
2011. jún. 14. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sok múlik a környezeten és a körülötted élőkön. Engem kikészített az anyósom a terhességem alatt meg sem indult a tejtermelésem. A következő terhességemet úgy tervezem, hogy ő nem lehet a közelemben (egyenlőre sajnos velünk él)
2011. jún. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért:

Kedves első! Jó terv :) Bárcsak kivitelezhető lenne. Nálunk is hasonló célok vannak. meg egy nagyon fontos dolog: semmi beleszólást anyósnak, semmibe. :)


Kérdező: szerintem is befolyásolják ezek a dolgok. Szorítok!

2011. jún. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!