Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor a legérdemesebb fejni,...

Mikor a legérdemesebb fejni, hogy több legyen a tejem?

Figyelt kérdés
két etetés között fél úton,vagy etetés után?szopis teát és homeopátiás bogyót is szedtem!még sincs elég tejem
2009. márc. 22. 07:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Én etetés után fejek, mellete iszom a Laktoherbet.
2009. márc. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én valahol úgy olvastam, hogy 3 napig fejjél minden etetés után 1 órával, hogy megnöveld a tej mennyiségét. (Én próbáltam, nekem bejött.)

Azonkívül van ez a tejszaporító fejés (7-5-3-1perces). Nekem ez is segített.

2009. márc. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szopizás után! ha a babád már evett akkor utána kell fejni, azt ami esetleg bent maradt! igy több tejed lehet!

De olyat is hallottam már hogy valaki megfeji az egyik cicijét, persze nem teljesen és akkor ráteszi a babáját, ő pedig sokkal jobban kiszivja majd mint egy mellszívó vagy akár egy kézi fejés! De a másik cicit nem szabad hogy a babának is maradjon! a következő alkalommal meg a másik cicit kell előre fejni!

2009. márc. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a 7-5-3-1 tejszaporító fejés engem is érdekelni, mennyi idő kell hagyni közte? Vagy szopi után egyik mell 7 perc, másik 7 perc, és egyből vissza az elsőhöz 5 perc stb....
2009. márc. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én rögtön szotatás után fejtem!Egyik cici 7perc, utána másik cici 7perc, majd másik cici 5perc, utána másik cici megint 5perc, és így 3perc, majd 1percig!Ha nem jön semmi akkor is csinálni kell!Én 3napig csináltam napi 3*, de már meguntam!Tényleg növekedett a tej mennyisége, de sajnos nem tudom, hogy a fejéstől-e, mert mellette szedek homeopátiás bogyókat, laktoherbet, karamalz ital, barna sör!tehát mindent,csak hogy legyen tejem!!10hetes a kislányom, csak szoptatom,de eleinte kellett enki pótlást adni, mert nagyon kevés volt a tejem!Sokat szenvedtem, már fel akartam adnim,hogy valaha is lesz annyi tejem, de kb.4hete mondhatom azt, hogy van rendesen tejem!De még így is félek, hogy mi van ha másnap nem lesz :-( Na, de pozitívan kell hozzá állni, és igen is lesz annyi tejünk amennyi kell a babánknak!!!
2009. márc. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!