Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor fejjek? A kisbabám...

Mikor fejjek? A kisbabám folyamatosan kieszi. (5 hetes) 1,5 - 2 óránként eszik. Akarom, hogy legyen tartalék tejci, ha mennem kell valahová.

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sajna nem birok fejni. Egyrészt folyton kieszi, örülök, hogy épp elég, másrészt még a teli mellemből se tudom mellszivóval kivarázsolni a tejet :( Pedig már 2. mellszivóm van... Úgyhogy max 1,5-2 órákra tudok elmenni, mert bár van itthon tápszer pótlásnak, azt el se fogadja...
2011. okt. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 judavi ***** válasza:
Szerintem csak akkor mielőtt elmész valahova.
2011. okt. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én este szoktam fejni, mert kb 10-kor elalszik a kislányom és 3.30-4 között kel előszőr, így éjfél és egy között fejek, máskor nem. Így is van már egy fióknyi tejem ;)


11 hetes kislány anyukája

2011. okt. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 fotucsok ***** válasza:
én ennyi idősen még nem fejtem, mert nem is tudtam, de az elmenetelt mindig úgy időzítettem, hogy szopiztatásra hazaérjek. Még olyan pici, szerintem ráérsz még cumisüvegből etetni. És így alakul ki a kereslet-kínálat is,hogy végül ne legyen túl sok tejed. Viszont, nekem annak idején ajánlották azt, hogy ha már fejek, inkább az elejét fejjem ki, hogy a hátulról jövő sűrűbb tejet ő szívja ki.
2011. okt. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!