Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Pánikbeteg szoptatás idején?...

Pánikbeteg szoptatás idején? Hogy küzdötte le az, akinek volt, gyógyszer nélkül?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 08:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Mik a tünetek?
2011. jún. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nagyfokú szorongás/stressz/izgulás ok nélkül (főleg akkor, ha nyugi van, ha várakozni kell, ha nem tevékenykedek valamivel, ami lefoglalja az agyam annyira, hogy ne "izgulással foglalkozzon", ill. ne generálja azt). Tenyérizzadás, erős szívverés, izgulás miatt hányinger és hasmenés
2011. jún. 15. 10:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Első voltam!

Néha rám is rám tört,de próbáltam leküzdeni,mivel nem vehettem be semmit.Ezek tényleg a szorongásos,pánikbetegség tűnetei.

Most,hogy 2 hónapja befjeztem az anyatejleadást én rám is most tört rám.

Ittam nyugtató teát,de még rosszabul lettem,így azt nem tanácsolom neked.Orvossal beszéltél?

2011. jún. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a pici?Egy van?
2011. jún. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem beszéltem orvossal, csak az előző pszichiáteremtől tudom, hogy a gyógyszeremet nem szedhetem ha szoptatok. a baba 6 hónapos. remélem azért mégsem jön vissza a betegség, mégha ma reggel eléggé rosszul is voltam
2011. jún. 15. 13:18
 6/7 xStefix ***** válasza:

Én ma voltam orvosnál ugyanígy pánikbetegséggel, Rexetint kaptam ismét. A doki szerint nem szoptathatok mellette (mondjuk nekünk már nem létkérdés), de megkérdezem még erről az egyik ismerős ibclc-t is. A tájékoztatóban egyébként nincs tiltás, csak óvatosság.

A Xanaxos papíron viszont egyértelmű kizárás van, amellett szerintem se szabad.


Ha gondolod, megkérdezem úgy általában is, hogy mi van a gyógyszerekkel, hátha van olyan, ami mellett ilyen kicsit is lehet még rendszeresen szoptatni.

2011. jún. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szia Stefix újra! Köszi, megkérdezhetnéd az orvost, ha van rá módod.
2011. jún. 15. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!