Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van itt olyan, aki egyáltalán...

Van itt olyan, aki egyáltalán nem tudta szoptatni az ÚJSZÜLÖTT?

Figyelt kérdés
Mert mondjuk abszolút nem volt teje vagy csak nagyon minimális.Ilyenkor mit lehet adni neki ha nincs anyatej??
2011. jún. 16. 10:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
74%
Az a rossz, hogy annyi mindenki van, akinek problémája van a szoptatással. Mégse szoktak erre vonatkozó vizsgálatokat végezni. Látom, esetedben igen, de ez nagyon ritka. Nem értem, miért. Legtöbb nő nem is tudja, hogy mi volt nála a probléma, csak egyszerűen azt tapasztalja, hogy nem megy. Persze tudom, hogy vannak fontosabb dolgok is,de ez sem utolsó szempont, amikor meg a másik oldalról folyik a kampány, hogy milyen fontos az anyatej.
2011. jún. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
65%
A mi anyáinknál meg a tápszert preferálták, sokkal jobb az a babának, s különben is hamarabb vissza lehet térni úgy a munkaversenybe...
2011. jún. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
Mi? Ezt nem értem! Nem mondták el a kórházban? A védőnő? A gyerekorvos? Beba start pro egyébként! De ezt itt kell megkérdezni? És addig meg mi van? Üvölt a baba a háttérben?
2011. jún. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Hát idefigyelj utolsó!Nem üvölt a csecsemő mert még meg se született!Én ezt megelőzően kérdezek,ha kell ITT mert nekem így esik jól!Egyébként nem véletlen, hogy gyakori kérdések a neve...Előtted már páran válaszoltak a kérdésemre,normális hangnemben,te se mondtál újat,szóval totál feleslegesen rondítottál ide.Úgyhogy sajnos neked nem a zöld kéz megy hanem az a szép piros.
2011. jún. 17. 15:48
 15/23 anonim ***** válasza:
18%

Anyám! Benned is dolgoznak a hormonok! Na nyomd a pirosat, hátha akkor termelődik benned egy kis endorfin! :)

Ettől függetlenül én nem tudtam, hogy még állapotos vagy, mivel nem írtad alá a kérdést (példa: 6 hetes kismama)! Ja, és ha nyelvtanilag megvizsgálod a kérdésedet, múlt időben fogalmaztad meg, és mivel (mint már említettem) nem jelezted, hogy veled még ez nem történt meg, csak tájékozódsz, így joggal feltételeztem, hogy veled ez történt/történik!

Ja, egyébként csak azért reagáltam, hogy nyomhass pirosat újra! :)

2011. jún. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Én csak érdeklődtem,egyébként direkt így tettem fel a kérdést.

Tényleg elég indulatos voltam,a hormonok tombolnak főleg ilyen hőség mellett,nézd ezt el nekem.Kicsit kötekedősnek éreztem a kommentedet ezért reagáltam így.

2011. jún. 17. 19:31
 17/23 anonim ***** válasza:
48%

Semmi baj! Én is félreértettem a kérdésedet, tudod annyi durva dolgot hallani mostanság, és annyi a primitív ember, hogy egy pillanatra megdöbbentett a kérdésed, és félreértettem! A hormonok meg bennem is tomboltak, sőt tombolnak is, mert szoptatás alatt sem könnyű az élet! :)

Jó egészséget, és könnyű szülést kívánok! Ja, és ha 1 mód van rá, sok tejecskét!


7 hós szopis kislány anyukája!

2011. jún. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
76%
De jó, hogy rendeztétek ezt magatok közt!!! - kár lenne még ismeretlenül is bántani egymást...
2011. jún. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Köszi!Nem tudom tegnap mi ütött belém:=( Nem szoktam ilyen lenni:).Remélem nem kell majd a tápszer,de azért biztonság kedvéért veszünk egyet itthonra.Jó egészséget kívánok nektek is és gratula a babához.

34 hetes pocis:)

2011. jún. 18. 13:06
 20/23 anonim ***** válasza:
Előre - szerintem - ne vegyél! Ha nem lenne elegendő tejecske, akkor a kórházi gyerekorvos vagy a sajátotok ír majd fel. Olcsóbb.
2011. jún. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!