Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha 3 órán belül kétszer...

Ha 3 órán belül kétszer szoptattam meg a babámat, aki ezután még kért, és megevett 100mili tápot, akkor ez azt jelenti, hogy nem elég a tejem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát nálunk is így kezdődött, mostmár szinte csak tápszert eszik, mert alig van tejem. :(

12 hetes.

2011. jún. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a baba?Mióta és mért kap tápit is?

Az én babám 4hónapos,1,5hete kap tápit is,de 100at elég nehéz letuszkolni a torkán.Mondjuk én ált.szopi után nem sokkal kínálom,mert ezt mondta a védőnő.

2011. jún. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az üvegből persze hogy megette a tápot, ert feleannyit sem kell dolgoznia érte, szinte folyik.

Lehet csak ezért kéri súrúbben ccit, mert meleg van és szomjas

2011. jún. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak most adtam neki,mert hiába evett mindkét ciciből többször is,csak üvöltött,rángatta a mellbimbómat,így azt gondoltam kevés a kaja,vettünk neki tápot,és meg is ette a 100 milit.Mennyit kellene ennie egy alkalommal???
2011. jún. 17. 18:09
 5/8 poci-maci ***** válasza:

szia nekem is ugyan ez volt tejem az volt csak nem volt tápláló akár mit is ettem ittam!

csinálj neki 1 egységgel többet ha azt is megissza akkor az is kellet neki és éhes volt!

Attol függ mennyi a kaja igénye!

A nagyobbik fiam 120ivott 3-4 hósan a kicsi bevágja 5 hósan a 240-260 tápot nagyon változó a babák kaja igénye!

2011. jún. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Én is megijedtem és pótoltam, be is tolta egyből. Aztán ittam teát, homeopátiás bogyót szedtem semmi változás, estére mindig pótolnom kellett. Aztán nappal sűrűbben etettem pár napig vagy egy hétig is és már beállt, estére is van bőven tejem van, hogy éjjel arra ébredek, hogy folyik és átázott a felsőm. Ne ijedj meg szoptasd többször :)) minden rendben lesz. A kislányom most 10 hetes ez úgy 1 hónapja volt, valószínű fejlődési ugrása volt és többet akart enni. Mennyi idős a babád?
2011. jún. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat.5 hetes.
2011. jún. 20. 11:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem gond, ha akár óránként szoptatod meg. Úgy lesz több a tej. Pár nap alatt nőni fog a mennyisége.

A tápszer annyiból veszélyes, hogy nem kap a cici ingert, ezáltal egyre kevesebb termelődik. Plusz ugye könnyebb a gyereknek, hamar rájön, hogy minek melózzon a kajáért, ha a cumisüvegből magától jön a cucc. Ördögi kör.

2011. jún. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!