Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kisbabám (7hónapos) szoptatás...

Kisbabám (7hónapos) szoptatás közben dallamosan jajgat miközben a szájában van a mellem. Amúgy normálisan gyarapodik és nincs vele semmi baj. Normális ez a jajgatás?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam 10 hós,és még szopizik.Ő is ad ki fura hangot,valami morgásfélét de ez is elég dallamos!

Neki még nem volt baja belőle,szerintem nincs ok az aggodalomra,de ha nagyon aggódsz kérdezd meg a védőnőt!

2009. márc. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkor csinálja ezt, mikor nem a megszokott pózban szoptatom, és ez nem tetszik neki. Mikor a bimbóvédőt próbáltuk használni, akkor is "énekelt" közben, nem tetszett neki. Ha minden jó, akkor csendben végzi a dolgát. 6 hónapos.
2009. márc. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is az első perctől "dallamosan jajgat". Pedig én szoptattam mellbimbóvédővel és anélkül is. Igaz, csak a szopi elején csinálja, aztán annyira belelendül, hogy erre már - gondolom, - nem marad kapacitása.

Szerintem csak ilyen temperamentumú. Mi jókat mosolygunk rajta.

Elalvás előtt is nyögdécsel, de ebben rám ütött :))

5 hós mami

2009. márc. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az én fiam is ezt csinálja, meg elalvás előtt morog, Akkor nem vagyunk egyedűl... :)
2009. márc. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül ezzel a "problémával".
2009. márc. 27. 12:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Pont erröl akartam kérdést kiírni, de akkor már nem kell.:)

Az én kisfiam is jajgat, én azt hittem fáj neki a hasa, mert néha pukizik is és előtte rászorít a bimbómra. Egyébként bimbóvédős a kezdetek óta (magas a szájpadlása).

2022. nov. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!