Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem nyűgös a babátok az...

Nem nyűgös a babátok az utóbbi két napban? Egy hónapos babám nem alszik szinte semmit és csak kézben van el. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Jajj, dehogynem! Már kikészültem. Most alszik egy kicsit, de én is tanácstalan vagyok.. 3 napja megy a hiszti.... 3 hós
2009. márc. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én babám a hétvégén volt öntörvényű. Nem aludt, de szerencsére nem volt nyafi.
2009. márc. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az en 4 honapos babam is 3-4 napja hisztis,pedig sosem volt ilyen..s nem is ertem miert hisztizik,mindig vele kell legyek hanem sir.Maskor olyan szepen elvolt egyedul is.
2009. márc. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajna az időjárásváltozást érzik a kisbabák.Nálunk pl nagyon fujj a szél és bizony nagyon hisztis az én kislányom. Megérzik hideg,meleg frontot bennünket is megvisel hát még öket.
2009. márc. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is az időjárás.Már jópárszor megfigyeltem,hogy az ilyen baromi erős széles időben sokkal nyűgösebb az én 6 hetes picim is.Sokkal többet teszem cicire és szinte csak a kezemben tud elaludni.Kitartás,nem tart sokáig!
2009. márc. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
megnyugodtam hogy nem az fiamnak van csak baja,tegnap éjszaka 1-1.5 óránként kelt szopizni semmit nem aludtam, nappal meg nyűgösebb volt pedig ő sem szokott ennyit nyűglődni.:D ma meg már dél óta alszik mint a bunda ki érti ezt?!
2009. márc. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

DE!

Az enyém holnap lesz 5 hetes és főleg tegnap meg tegnap előtt nem bírtam vele. Semmit nem tudtam tőle csinálni egész nap nem aludt és semmi nem volt jó neki. Ma már "rendesebb" (koppkopp), most is alukál.

Én már csak az időjárásra tudtam gondolni. Hidegfront van/volt állítólag.

2009. márc. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!