Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen a mosható melltartóbeté...

Milyen a mosható melltartóbetét? Megéri venni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 22:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és mennyi ideig lehet használni? Mármint kibírja azt a sok mosást hosszú időn át (úgy egy évig)? Vagy mennyi idő után használódik el?
2011. jún. 19. 22:52
 2/7 anonim ***** válasza:
en ket honapja hasznalom az aventos moshato betetet, eddig elegedett vagyok, megerte az arat...
2011. jún. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is aventest használok,jól bírj a mosást,kézzel is szoktam,viszont hamar átázik.Hamarabb mint az eldobható,én csak ezért nem szeretem.Ezt leszámítva viszont anyagilag jobban megéri.
2011. jún. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én meg voltam vele elégedve. Este mindig kimostam, nekem addig kibírta. Nem is aventes volt szerintem, bár fogalmam nincs már :)

Hát hosszútávon olcsóbb az tuti.

2011. jún. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem nem vált be, mert átázott. ki is dobtam mindent.

Pedig jó lett volna.

2011. jún. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az első időszakban amikor gyakran csöpögsz, nem tudja felszívni az összes tejet, vagy gyakran kell cserélni. első két hónapra érdemes eldobhatót beszerezni. később viszont jó. én vaterán vettem használtat is és egy csomag újat is, van különbség, a használt összement. (de a funkcióját az is ellátja) ha sokáig használod persze, hogy megéri, számold csak ki.
2011. jún. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én már 4 hónapja szoptatok, nekem még most is átázik sajnos
2011. jún. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!