Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen a teszveszes mosható...

Milyen a teszveszes mosható melltartóbetét? A gyártó árulja elég olcsón, de szükségem lenne véleményekre, megéri-e.

Figyelt kérdés
Előző terhességemnél eldobhatót használtam, de most gondolkodom a moshatón, hisz -elvileg- gazdaságosabb.
2011. júl. 31. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Erre gondolsz?

[link]

Mert ez jó,én is hónapokig használtam.Vedd meg nyugodtan.

2011. júl. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az aventesnél rosszabb minőségű, kevesebbet bír. de az elején egyik se fog elbírni az állandóan csöpögő tejjel. később (pár hónap) múltán már használható. úgyhogy ezekkel a tapasztalatokkal ajánlom is meg nem is.

esetleg használtan ilyen, vagy avent érdekel? (kicsit túlvásároltam magam)

2011. aug. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam. :) Hogy bírja a mosást? Nem gyűrődik/ megy össze? Nem ragaszkodom az aventeshez (már az ára miatt sem). Mennyi felesleges van neked? Használt vagy új? Az sem zavar, ha már volt használva. Mennyiért adnád?
2011. aug. 1. 13:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Használtak. Az aventes összemegy egy picit,de még így is jobban bírja a másiknál. 3*3 pár van nekem, 2*3 pár aventes és 1*3 abból amit linkeltél. Darabonként 100 Ft-ra gondoltam, (a márka nélküli legyen csak 70) egy párat megtartanék tartalékba, írj, ha a többi (vagy valamennyi) érdekel
2011. aug. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nem gyűrődik és nem megy össze.

Nagyon jó,nekem 4-5 hónap után kezdett picit sárgulni,de azt hiszem ez érthető.

2011. aug. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!