Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha a hutobol kivett, felmelegi...

Ha a hutobol kivett, felmelegitett anyatejet nem issza meg mind a babam, hagyhatom kint par orat, vagy tegyem rogton vissza, vagy inkabb dobjam is ki?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Felmelegített anyatejet már nem szabad visszahűteni, ami megmaradt, öntsd ki, vagy öntsd a fürdővizébe a babának, jót tesz a bőrének.
2011. jún. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%

Dobd ki. A hűtőben tárolás eleve nem szokás, max. 1-2 órán át lehet így tárolni, felmelegítés után pedig mindenképpen ki kell dobni, nem lehet újra melegíteni.

Tudom, sajnálod, de még mindig jobb kidobni, minthogy baja legyen tőle a gyereknek.

2011. jún. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kisebb adagokat melegítsél fel. Szerintem dobd ki vagy öntsd a kávédba :)
2011. jún. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszi. Kar, h nem kavezom... :D


Kedves masodik, mindenhol azt olvasom, hogy a hutoben 1-2 napig elall az anyatej.

[link]

[link]

[link]


En egy napon belul felhasznalom...

2011. jún. 21. 17:51
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem lehet, én próbáltam és iszonyat rossz a szaga, íze. Megváltozik az állaga.

A második válaszoló rosszul válaszolt, lehet több napig (max. 3 napig) tárolni a hűtőben, és szokták is.

2011. jún. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ezutan is kidobom akkor, ha veletlenul megmaradna... vegul is nem hagy meg ipari mennyisegeket.

De megprobalom aprankent kimeregetni neki, ugy hatha kevesebbet pocsekolunk el.


Koszonom a valaszokat.

2011. jún. 21. 21:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy

- hűtőben kb. 1 napig lehet

- kint hagyni kb. 1 órát lehet

- újramelegíteni nem lehet (nálunk nagy hasmenés lett tőle, pedig 1 órán belül volt újramelegítve)

2011. jún. 22. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszi. Igaz, nem hagy meg sokat, de van, hogy 20-30 perc utan felebred es ker meg egy kicsit.

Tegnap elkezdtem, hogy kisebb adagokban adom, de az ugy nagyon elhuzodik....

Asszem marad, hogy kitoltok egy atlagos adagot es ha marad, hat -nagyon sajnalom- de kiontom :(

2011. jún. 22. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!