Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor jött meg a menstruációto...

Mikor jött meg a menstruációtok a szoptatás abbahagyása után?

Figyelt kérdés

Már akinek odáig nem jött meg..

MEnnyi ideig szoptattatok, és utána hogy alakult? Mennyi ideig normális, ha nem jön meg?

Még nem tartok itt, csak érdekel. 10 hónapja szoptatok, de nálam még semmi.


2011. szept. 12. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez itt az én kérdésem volt anno :

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..


ahogy a végén látod a kiírás után nem sokkal megjött :) pedig javában szoptatok, 9,5 hós a kisfiam.

2011. szept. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
20 hónapos koráig szoptattam, most lesz hétvégén 2 éves, és eddig nem menstruáltam magamtól. Kétszer kaptam gyógyszerkúrát, hogy legyen, most várom a következő ciklust...
2011. szept. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még bőven szoptattam, mikor újraindult a ciklusom, első babánál 5 hónappal a szülés után, másodiknál 5 és fél hónappal utána jött meg. A nagyobb csemetém 10 hónapig, a kissebbem 1 éves koráig szopizott.
2023. febr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!