Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 10-11 hós, még (nagy lelkesedé...

10-11 hós, még (nagy lelkesedéssel) szopizó babátok étrendje miképp alakul?

Figyelt kérdés
Ötletgyűjtés :) Főleg olyan anyukák válaszára vagyok kíváncsi, akik nagyjából próbálnak tartósítószer-, színezék-, cukormentes... stb. ételeket adni. Bolti kaják és házi receptek is érdekelnek.
2011. jún. 23. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:

hát velem nem leszel okosabb, mert az enyém annyira lelkes volt ennyi idősen, hogy szinte smemi mást nem evett anyatejen kívül, némi gyümölcsöt, egy két falat kenyeret, sajtot és köszönte, más nem kellett. :)

amúgy most 2,5 éves, és nagyjából mindent megeszik. :)

2011. jún. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hm :) Hát az enyém, amellett, hogy szíve szerint 6-8szor szopizna (azaz, khm, ki is harcolja...), mindent enne és addig, amíg van előtte. És bármit megkóstol, veszi ki a kezünkből... Viszont nem szeretnék neki szalámit meg ilyeneket adni még. Sőt lehet, nekünk sem ártana egy kis reform, még ha nem is totál bio étkezésre gondolok.
2011. jún. 23. 15:58
 3/3 anonim ***** válasza:

10 hónapos igény szerint szoptatom sztem a napi 10 megvan.

Keveset eszik.Gyümölcsöt szereti, a banán a kedvenc.Felvágottat nem adok neki.Tegnap krumplifözelék volt meg sárgaborsó fasírt,nagyon izlett neki.

A mű cuccokat igyekszek én is kerülni.

2011. jún. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!