Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy csináljátok hogy változat...

Hogy csináljátok hogy változatos legyen a babocátok étrendje? Miket adtok neki? Reggeli, tízórai ebéd, uzsi, vacsi? Szopiztatjátok még reggel este? 9hós baba Anyuja

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
8 hónapos koruk óta már azt ette mind a három,amit mi.Ezért a változatossággal nem volt soha gondom.
2010. jún. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És pépesíteted nekik? Mert az Én kisfiamnak két fogacskája van. Minden rántás lisztes dolgok és nem volt semmi gond? Tejterméket is adtál nekik?

Tejbe papi ilyesmi?

2010. jún. 4. 22:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Én úgy oldottam meg a változatosságot, hogy vezettem egy étkezési naplót, innen vissza tudtam nézni, mikor mit evett.

mivel egyik fiamnak sem volt 9 hónaposan foga, kénytelen voltam pépesíteni. A nagyobbik enni idősen már ritkábban szopott, a kicsi szinte csak szopott, alig fogadott el mást.

Általában délelőtt volt gyümölcs, délben főzelék, este tejpép, vagy laktózmentes tejből készült finomság. Tejpépet adtam még nekik, de nem túl gyakran.

Lisztes rántás helyett inkább sűrítsd az ételét keményítővel, vagy krumplival, vagy rizzsel!

2010. jún. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!