Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A medela mini electric alkalma...

A medela mini electric alkalmas arra hogy mindkét mellet azzal fejjem le huzamosabb ideig? Hogy birná?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi probléma nem volt ezzel. A kisbabám - korababa - nem nagyon volt hajlandó szopizni, így sajnos rám hárult a "munka" jelentős része - a gép jól bírta.
2011. jún. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 16 hónapig csináltam 3 óránként s még el is vittek 30 litert havonta.

2 hónapja fejeztem be és semmi bajom nem lett tőle.

2011. jún. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.akkor szerintem arra fogok beruházni,ha nem lett baja a tiéteknek sem.csak nem értem akkor miért nem ajánlják annak aki sokat fej.hangos amúgy a gép? mert én éjszaka is fejek.
2011. jún. 24. 10:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem ajánlják,mert kicsit megterheli a bimbót,az Avent ebből a szempontból kímélőbb talán.A másik dolog meg az,hogy neked egyáltalán beválik-e.Nekem is Avent kézim volt először,az jó volt,csak kicsit lassú.Utána vettem Medela Minit,de az sajnos meg sem indította a tejleadó reflexemet,úgyhogy nem tudtam használni,eladtam.
2011. jún. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanaz volt,mint az utolsónál,egyszerűen nem indította meg a tejemet a medela mini elektric,így egy kézivel fejtem le,az jó volt.

(meglepő,hogy nem én vagyok az egyedüli aki így volt ezzel,eddig mindenki csodálkozott,mert hogy milyen jó a medela...)

2011. jún. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!