Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szopizás előtt a hasfájos...

Szopizás előtt a hasfájos babáknak az infacol vagy az espumissan cseppek hatékonyabbak? Édeskömény tea ivása segít a hasfájáson?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
nekünk az espumisan vált be mindkét gyereknél. kiegészítheted tornával és maszírozással.
2009. márc. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más válik be ...mi az espumisant kezdtük és bevált. Ha szoptatsz szerintem ne adj neki anyatejen kivül mást(teára gondoltam).
2009. márc. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A teát nem a baba kapja hanem nekem kell innom.
2009. márc. 25. 15:06
 4/8 anonim ***** válasza:
nekünk a Gripe Water vált be- dm-ben lehet kapni,kb 1600ft, gyógyvíz. Sok sikert!
2009. márc. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1 hetes kora óta adom neki az infakolt, azóta nem habos a kakija, nincs begázosodva, tud büfizni,s nem fáj a hasa. Nekem ezt ajánlották, úgy voltam vele kipróbálom 3-4 napig, s ha nem hat, váltok espumizanra, de nekünk bejött, maradtunk ennél. Szerintem te is próbáld ki, s ha nem válik be, akkor válts.
2009. márc. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! nekem most 3 honapos a kisfiam, és mi már másfél honapos korátol használjuk az infacolt. Nekünk bevált, azota alszik éjszaka. Azért néha váltunk, igy 2 hetente espumisan cseppekre váltunk, igy nagyon jo, mert nem szokja meg az egyiket.

Persze melette nagyon sokat számit az alapos büfiztetés, és a torna + maszirozás is! Igy müködik minden!

Jo babázást! :-D

2009. márc. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia,én 7 hetes nagyon hasfájós baba anyukája vagyok.Én használom,mind a kettőt és nagyon jók,de arra figyelj oda,hogy az Infacolt 3 napig folyamatosan kell adni,kúra szerűen és úgy használ igazán,hosszabb időre.Az espumissant,meg hat óráként adhatod,ha nagyon hasfájós.A teával meg azért vigyázz,mert azok gázhajtó hatású és ha nincs gáz,akkor is fogja kínozni a Picid pocakját,akár Te iszod,akár ő.Jobbulást a babádnak!
2010. jan. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tegnapi választ, de mi már közben 10 hónaposak lettünk és nyoma sincs már hasfájásnak:)
2010. jan. 11. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!