Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet olyan, hogy az eggyik...

Lehet olyan, hogy az eggyik mell elapad a másik pedig nem?

Figyelt kérdés
Az én kislányom az eggyik mellemből alig eszik,pedig erőltetem neki. Lehet hogy kevés van benne?
2009. márc. 26. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak nehezebben jön belőle a tej és többet kellene érte dolgoznia a babának. Az ilyen gyakran megesik. Nagyon sok babának van olyan, hogy az egyik mellből szívesebben szopik, mint a másikból. Esetleg próbáld mindkét mellből szoptatni, hátha a kevésbé szeretettet is így jobban el fogja fogadni.
2009. márc. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

En is pont igy vagyok vele. Gyakorlatilag annyi tej jon az egyikbol, amennyi a tejleado reflex-el kijon. e

En edzem fejomasinaval, igy egy fokkal jobb.

2009. márc. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is furi a helyzet, a balban sokkal kevesebb van és lassabban is termel mint a jobb, de igaz sokat van kézben és nyomja a mellem, viszont a jobból sokkal nehezebben jön ki a tej, ha fejem szóval elég érdekes:-)
2009. márc. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A szoptatás ideje alatt is termelődik tej, de mivel szopik a baba, nem látod, hogy mennyit eszik! Egyébként nálam a bal mellem sokkal "lustább", sokkal kevesebb tejet termel, mint a másik, de nem érdekel, mert amíg a baba jóllakik belőle, nem kell ezzel foglalkozni! Ha meg kevés lenne, ott van a másik melled!
2009. márc. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!