Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 1 hónapos babák anyukái!...

1 hónapos babák anyukái! Nektek nagyjából mennyi tej jön egy ciciből egy szopi alatt? Reggel? Délután? Este? Hány óránként telik meg újra?

Figyelt kérdés

Nekem reggel egyik 30, másik 50, nagy ritkán előfordult 90 is.

Délutánra örülök, ha 20-50 közt van.

Ez nagyon kevés, ugye?

Pótolni szoktunk persze sajnos.


2011. jún. 28. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nincs rajta számláló, a gyerkőcöt pedig csak hetente egyszer mérjük. :))

Szerintem ne izgasd magadat miatta.

2011. jún. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem reggelente több van, 90 körül van az egyikben 60 körül a másikban, estére viszont nekem is nagyon elfogy. Egyikben negyven másikban húsz, harminc. Ami már nem elég neki, úgyhogy a reggeli egyik cicit mindig lefejem és este még odaadom neki. Próbáltál fejni? Nekem attól több tejem lett.
2011. jún. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nekem muszáj mérnem, hogy lássam, mennyire van, vagy nincs tejem. Mert ha nincs éppen (elég változó napról napra, félek, hogy lassan), akkor intenzív szaporításba kell kezdenem.

És ha mérem, akkor tudom, ha szopi után sír a babám, és csak 10-et szopott, hogy éhes, és nem más baja van.

Én szeretek képben lenni, nem idegesít a mérés.

Csak kíváncsi vagyok, milyen alkat vagyok, mennyire van reményem. Eddig elég feszítetten harcoltunk, hogy legyen egyáltalán valamennyi.

2011. jún. 28. 13:43
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, fejek, de úgy látom, mit sem ér... :-(
2011. jún. 28. 13:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Na,ismerős:SAz enyém szopik,én is mérem,engem sem zavar.Délutáni kajára 3-4 körül félelmetesen kevés a tej-de min den nap-összesen 50 ml:(A reggeli és tízórai szopi elég mindig,de utána nem.Estére jön meg megint,akkor van h 110et szopik összesen.Van h erre nem kap pótlást.És nekem nem telik meg 3 óra után,kellene a 6 óra,de hát egy cici meg nem elég.Hiába szaporítottam,szoptattam gyakran,nem lett több a tejem.Egyszerűen beállt.És se több se kevesebb.


3 hós baba

2011. jún. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Reggel egyik ciciben 350ml,másik ciciben 350 ml...Na jó,én a másik véglet vagyok,soha nem szaporítottam,mégis rengeteg tejem van,anyatejleadó is vagyok.Nem tudom,mitől függhet,kinek mennyi van,de azért csak próbálkozz a gyakori szoptatással és fejéssel,hátha segít.
2011. jún. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na, akkor nem vagyok egyedül....sajnos. Nekem éjjel meg reggel van elég mert akkor alvás után vagyunk. Olyankor mellenként van kb. 80ml. Ebéd körül már jó, ha a kettőben van 80-90, utána alszunk egyet, akkor megint van és estére elfogy, kb. 60 körül tud szopni kettőből. Este szoktam pótolni mindig.
2011. jún. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
350 egy mellben?????????Úristen...mekkora lehet:DMit nem adnék ha legalább a 2ben lenne annyi:(
2011. jún. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hú, én is mit nem adnék! De irigyellek!!!!

Köszi a válaszokat, még jöhetnek!

2011. jún. 28. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!