Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy lehet, hogy csak ennyit...

Hogy lehet, hogy csak ennyit tudtam kifejni? Ma nem akart szopizni a babám, így lefejt tejet kapott. Én meg fejtem, hogy ne maradjon bent a tej, de 60 ml jött ki. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

Eddig gyönyörűen szopizott, mindig jól is lakott. Most hogyhogy nincs több tejem? Vagy van, csak nem tudom kifejni???

7 hós anyukája


2011. jún. 28. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyit, amennyit a babád könnyedén kiszív, még a legszuperebb gép se tud kiszedni. Hiába, a baba mégis jobban van összerakva :) Sokan vannak úgy, mint te, aztán megijednek, hogy kevés a tejük... Pedig nem így van! Van, akinek fejéssel semmi sem jön, a babája meg jóllakik, szépen hízik... Ne aggódj, van tejed, csak a babádnak kell kiszívnia :)
2011. jún. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz! Nyugi, a mellszívó nem a legtökéletesebb! A baba könnyen kiszívja akár a 2-3szorosát is annak, amit le tudsz fejni. A tej szopi közben termelődik, különböző hormonok hatására. Ha nem a babádat, hanem egy mellszívót tartasz a kezedben, a hormonok sem úgy serkentik a tejtermelést!:o)
2011. jún. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Betti válasza:


Igen,így van,ahogy az előző hozzászólók írják.Én anyatejleadó vagyok,de mellszívóval sajnos nem tudok fejni,mert nem indul be a tejleadó reflexem(3 deci van a cicimben és alig jön belőle valami),csak kézzel tudok fejni,de van aki még így sem.Ne aggódj,van még ott,csak nem tudod lefejni.

2011. jún. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!