Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Apad a tejem, vagy fejlődési...

Apad a tejem, vagy fejlődési ugrás?

Figyelt kérdés
3 hetes a babám. Eddig jól lakott egy ciciből. 2 napja este 2 ből lakott már csak jól. (Az egyiket leürítette, a másikat félig) Ma már 2 cicit teljesen leürített. Lehet hogy elapad? Vagy csak többet eszik? Azt tudni kell, hogy 3 napja 38 fok fölötti lázam van.
2011. júl. 1. 10:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Igyak szoptatós teát?
2011. júl. 1. 10:24
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet fejlődési ugrás. Igyál szoptatós teákat vagy rostos őszilevet, hátha segít. 3 hetesen az én babám is többet evett. Majd 3 és 6 hónaposan is volt egy fejlődési ugrása. Ez teljesen normális, és nem hiszem, hogy a tejed apadna.

Tedd sokszor cicire és az is segít a tejtermelésben!

A lázat viszont nem tartom túl jónak...lejjebb kellene vinni. Bár ez még nem nagyon magas, de mi az oka, hogy három napja tart? Látott doki? Egy szem lázcsillapító kevesebbet árt, mint maga a láz!

2011. júl. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Magától a lázas betegségtől is apadhat a tejed, de nem kell megijedni, nem visszafordíthatatlan a folyamat. Megoldás, hogy gyakrabban és mindkét mellből szoptatsz. Írnám, hogy fejj is, de ha beteg vagy, akkor inkább pihenjél, és amikor csak kér/jelez a babád szoptasd meg.

Azt jó lenne tudni, hogy miért vagy lázas. Ha nem múlik, akkor mindenképpen menj orvoshoz! Fontos, hogy a legtöbb betegségre van olyan gyógyszer, amit szoptatás alatt is lehet szedni (nagyon-nagyon-nagyon ritka kivétel van ez alól), csak meg kell találni a megfelelőt.

2011. júl. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én így voltam,hogy kevés volt a babának nem is lakott jol mert már mind a 2cicit kiszívta !hiába ittam a teát az sem segített! így tápszert pótoltunk ettől függetlenül szoptattam és még is elapadt a tejem ! :-( Sajnos
2011. júl. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!