Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit esztek, és mennyit, hogy...

Mit esztek, és mennyit, hogy legyen tejcsi, ne apadjon el?

Figyelt kérdés
Sokat esztek? És mit?
2009. márc. 27. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
En nem eszek sokat. Szerintem ugyanannyit, mint regebben, csak jobban megnezem, h mit eszek. Probalok valtozatosan enni. 4 honapos a fiam, eddig meg nem volt problema a szoptatassal.
2009. márc. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyél normálisan, sok gyümölcsöt és sok folyadékot is. Egyébként a Herbáriában kapható kifejezetten tejnövelő teakeverék. Annyi tejed lesz tőle /persze a rendes táplálkozás mellett!/, hogy még egy másik babát is szoptathatsz!
2009. márc. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És mi a neve ennek a teának ? A herbáriásnak?
2009. márc. 27. 21:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem eszek többet, mint a terhesség előtt, szerintem fölösleges. Jobban megnézem, hogy mit eszek. Sok gyümölcsöt, zöldséget, húst eszek, a tésztaféléket nem szeretem.. Nem iszok sokat sem, napi 2-2,5 litert, de van, amikor ennyit se. Mégis 7 hónapja szoptatom a kislányomat. A nagyokat is majd' 2 évig szoptattam, akkor is így ettem, ittam, ahogy most. A babám volt hasfájós, így akármit ehetek, amit megkívánok :)))
2009. márc. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! A herbáriás azt hiszem a Laktoherb. De van a Fitolac, a Mecsek,és van a dm-nek is tejserkentő teája.
2009. márc. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!