Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az elektromos mellszívót...

Az elektromos mellszívót lehet mozgatni fejés közben?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen mozgatásra gondolsz? Ha úgy érted, szabad -e mozognod: persze.

Ha úgy érted, hogy a melleden mozgatni: nem, bár én csak egyféle elektromost (Avent) ismerek. Ott ráteszem és úgy hagyom. Ha igazítani akarom, leállítom, és újraindítom.

2011. júl. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A mellen való mozgatásra gondolok,mert nekem avent kézim van és folyamatosan mozgatnom kell hogy jöjjön a tej. de szeretnék egy elektromosat de akkor ezek szerint az nekem nem lenne jó!?az első tejleadó reflex után(ami kb 1 percig tart) kb 10 pumpálásonként forgatnom kell mindíg,majd mellcsere és így egy félórán keresztül. És legtöbbször kisem tudom üríteni na mellem mert többet nem indul be csak úgy csöpöget.nem tudom mit csinálhatnék.?
2011. júl. 3. 09:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Forgathatod, igazíthatod, de azért akkor állíts le egy pillanatra. Én is mindig így csinálom, ahogy te. Állíthatod amennyiszer akarod, megnyomod a gombot, leáll, igazítasz, és mehet tovább. Úgy mint a kézinél, ott is megállsz a nyomkodással közben.
2011. júl. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor jó.de amúgy van értelme elektromosat venni?hatékonyabb?vagy gyorsabb amúgy?
2011. júl. 3. 13:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Abszolút megéri. Nekem van avent kézi is és elektromos is. Ezeket ismerem. kezem már nem bírta és alig tudtam valamit kiküzdeni. Rövidebb idő alatt több tej az elektromossal. Arra azért vigyázz, hogy azért túl gyorsra ne állítsd rendszeresen, csak olyanra mintha kézzel fejnél, ne gyötörd a melled. Ennél van szilikon párna is, az is egy idő után elhasználódik, szóval az alkatrészeken is múlik sokszor a hatékonyság.
2011. júl. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!