Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kinek mennyi idő után használt...

Kinek mennyi idő után használt a More Milk Plus tejserkentő kapszula?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 23:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a citromos. :-) Kevés alkohol-tartalmú is jó. Régen volt kifejezetten szoptatós sör. :D
2011. júl. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Off: Alkoholt azért ne... De van "szoptatós sör" ma is: a Karamalz malátaital.
2011. júl. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
nekem nem használt :(
2011. júl. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kedves 7:32-es!


Én pont ma szedem 1 hete! először szedtem napi 4x1 kapszulát, aztán áttértem a napi3x2-re! Én is 80 kg alatt vagyok, de azért emeltem az adagot, hátha jobban beinditja! Valamivel több lett mint volt, de még mindig nem elég 6 hetes kisfiamnak! Muszály pótlást adni neki!

Esetleg én is próbáljam meg még növelni az adagot??

És persze többet is kéne innom, mert az a abaj, hogy keveset iszom..! Egyébként iszom még mellé a Laktoherb teát is!

Már nagyon el vagyok keseredve lesz e több tejci, vagy sem!? már mindent megpróbáltam!!

(Első babámat 6 hónapos korig tudtam szoptatni!)

2011. júl. 8. 00:21
 15/17 anonim ***** válasza:

Mindenképp igyál többet, napi 3-4 liter mehet, pláne melegben. Próbáld meg, hogy minden szopi után iszol egy jó nagy pohár vizet, gyümölcslét vagy teát. Hozzá fogsz szokni pár nap alatt.

Ezek a gyógynövényes serkentők mind vízhajtók, ezért csak úgy tudnak hatni, ha van mit hajtani belőled. (És ugyanezért nem egészséges többet szedni, mint ami rá van írva.)

2011. júl. 8. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Igen, mindenképp igyál többet és fejd le minden szoptatás után a cicidet.

Így tudod legjobban növelni a mennyiséget.

Az nekem is kb. 2 hét fejésbe telt (utána is fejtem, de már csak napi 3-5*, előtte minden szopi után), mire el tudtam hagyni a tápszert és fokozatosan több lett a tejem, még fagyasztani is tudtam a lefejt tejekből.

Jó, hogy iszod a teát is, én is ittam napi 3 csészével, meg ettem napi 5 db tejfokozó golyót is.

Esetleg azt is kipróbálhatod (elvileg abból is csak napi 2-3 db-ot lehetne).

Nem tudom hol laksz, de bioboltokban lehet kapni a hozzávalót, pl a 11. kerületben Bp-en a Szabolcska Mihály utca 5-ben.

Recept:

250 gr búza őrölve

150 gr árpa őrölve

100 gr zab őrölve


100 gr kesudió (natúr)

150 gr vaj (nem margarin)

150 gr barnacukor (bio nádcukor)


A gabonaőrlemény keveréket és a durvára vágott kesudiót pár percig szárazon pirítjuk.

Hozzáadjuk a vajat és a cukrot.

A formázáshoz még szükség szerint 1-3 evőkanál vizet adunk hozzá (biztos, hogy több víz kell, mint ami a leírásban szerepel).

A még langyos masszából 2,5-3 cm átmérőjű golyókat készítünk.


(Ez kb. 10 nap - 2 heti adag, hűtőben nem szokott megromlani és egész finom az íze is!)


Ja igen és napi 8 kapszulára nyugodtan felemelheted a More Milket, nekem is csak az használt, még a 6 sem volt elég, de már akkor is észrevettem változást úgy, mint te, szóval szerintem van remény, kitartást kívánok!

2011. júl. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Mindent meg fogok próbálni!
2011. júl. 8. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!