Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A tejfejes fajdalmas kezi...

A tejfejes fajdalmas kezi pumpas fejovel? Vagy olyan mint ha a kicsim szopizna?

Figyelt kérdés
2009. márc. 28. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem fájt az első babánál ezért inkább megtanultam kézzel fejni!Így nagyon jó volt nekem!Később amikor már minden tejcsatorna beindult már elektromossal fejtem!Vagy 2.babámnál szuper volt az AVENT kézi mellszívó!
2009. márc. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg nem szabad, hogy fájjon. De az elején előfordulhat, amíg nem jössz rá a technikájára. Nekem Avent kézi pumpás van. Eleinte kicsit bénáztam, de kb. két hét kellett mire belejöttem. Az van a használatijában is, hogy ha fáj, abba kell hagyni.
2009. márc. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szoptatást nem lehet a fejéssel összehasonlítani. A baba teljesen másképp kapja be a mellbimbót, a fejő meg vákuumot képez, úgy szívja ki a tejet. A legfontosabb, hogy a mellbimbó a fejő tölcsér közepére essen, így tud hatékonyan szívni, s így nem fáj. A fejés során sokkal nehezebben váltódik ki a tejleadó reflex (pl nálam). Nekem van Madela kézi és gépi mellszívó is. Gépit eleinte használtam, ha nagyon sokat kellett fejni, most már csak a kézit használom, ha keveset kell fejni. De próbáltam már Avenet is, az is jó. Egyébként ez a két márka kiváló, ára tükrözi a minőséget!
2009. márc. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2009. márc. 29. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!