Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek? Mindket mellem...

Mit tegyek? Mindket mellem kiverzett, fajdalmas a szoptatas de a mell leszivas is ugyanugy. Es raadasul be is gyulladt. Segitseg!

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:

huh, mérd a lázad, ha elkezd felmenni akkor rögtön gyulladáscsökkentő, antibiotikum is kellhet

fejés és szopi előtt próbáld meg a meleg vizes fürdőt a melleidre, nekem az nagyon bevállt. Igaz, én szinte forró vízzel csináltam és a legfájóbb részeket masszíroztam közben erősen és próbáltam a csomókat a bimbó felé masszírozni. fájt, de hasznos volt nagyon.

közben szoptattam is, amikor belövelt a tej a szopás alatt,utána már jó érzés volt, elmúlt a fájdalom. Ha teheted hagyd szellőzni a bimbókat,de ne legyél egész nap melltartó nélkül, mert az sem tesz jót. Ja, és hát jó melltartó legyen rajtad, mert ha valahol nyom vagy szűk,akkor ott jobban begyullad a melled.

van egy honlap, a www.lll.hu ott nagyon jókat írnak.

2011. szept. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link] Az igazi fejést itt átolvashatod. Próbáld elsajátitani. Ha azonnal nem megy mert most fáj, finoman masszírozd és óvatosan türelemmel csináld ha beindul egyre jobb lesz.

Utolsó nagyon jól írta egy kis meleg zuhany előtte sokat segít.

2011. szept. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!