Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4hónapja szoptatok, ma vettem...

4hónapja szoptatok, ma vettem észre, hogy a bal mellemben, illetve a mellbimbómba van egy pici csomó! Anyum szerint ez a tej, és masszírozzam. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 29. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:
igen anyudnak igaza van, a tej de csak finoman szabad masszírozni, ha meg kimondottan a mellbimbóban érzed, az azért más lehet, nem harapott rá nagyon a pici? nekem két gyerek után a bal mellem bimbója teljesen el is változott mert mindig arra harapott rá, de bajom nem lett( rákosodás, gyulladás). nem kell megijedni.
2009. márc. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Én 3 hónapja szoptatok,és egy hónapja észre vettem,hogy csomós a mellbimbóm,napokig maszíroztam,de semmi,csak ott volt az a nagy csomó,mellette meg kicsik is!Megmutattam az orvosunknak,és mondta,hogy ez vissza maradt a gyulladásból,ugyanis tejlázam volt,be volt gyulladva a jobb mellem!Szóval az olyan mint egy kis nyirokcsomó,és az már mindig is ott fog maradni!Na,és pár hete észre vettem egy csomót a másik mellbimbómba,kihívtam az orvosunkat,és megállapította,hogy rosszul harapott rá a pici,kaptam rá homeopátiás bogyókat,és két nap múlva már nem is fájt,és nem is éreztem,ja és fordítva kellett szoptatnom,úgy hogy ráhajoltam a picire!Szóval ez a két megoldás van!Próbáld meg maszírozni,hátha elmúlik,ha nem szólj az orvosnak, nehogy belázasodjál,nekem is az volt a szerencsém, hogy időbe szóltam!Remélem sikerrel jársz!!!
2009. márc. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!