Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Most akkor mit csináljak...

Alinaaa kérdése:

Most akkor mit csináljak vele? Csomó a hónalj és mell között? Masszírozzam vagy ne?

Figyelt kérdés

1 hete csak fejek-egészségügyi okok. Rátegyem mégiscsak mellre? Ő azt ki tudná szívni? Eredetileg, ha párszor mellre teszem szerintem nem ártok.

Ma reggelre lett- és hát eléggé fáj.


2011. szept. 11. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Az tuti, hogy ki tudná szívi, akár már egy alkalommal. Feltéve, hogy ha nem szokott még nagyon el tőle.
2011. szept. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért a fejés? Ha valami betegséged, gyógyszerszedés miatt nem szoptathatsz, akkor szerintem inkább ne kísérletezz.

Masszírozás, meleg vizes zuhany fejés előtt sokat segít. Ha meg végképp nem megy, esetleg apukát is megkérheted, hogy segítsen...

2011. szept. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem ilyen jellegű. Csak sebes volt a mellem, nagyon, véres tejet ivott. Most gyógyulásban vagyok. de rátettem és úgy döntöttem napközben szopi, éjjel üveg. Mert a drágám ellustult az üvegen és nem akart rendesen szívni. vissza kell iktatnunk a szopit:)
2011. szept. 11. 17:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a férjem masszírozta szét a csomókat, mert én abba hagytam amikor éreztem, hogy fáj. Mindenképp masszírozz, mert begyulladhat, és elmegy a tejed. A melledet kenegesd Garmastan krémmel.
2011. szept. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!