Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » AVENT márkájú bimbóvédőből...

AVENT márkájú bimbóvédőből melyik a jobb: a mini vagy a standard méretű? Nektek melyik vált be?

Figyelt kérdés
Ránézésre nem tudom eldönteni, felpróbálni sem lehet:) Elég húzós ára van, mindkettőt nem akarom megvenni.
2009. márc. 30. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk a mini vált be. Volt pár nap, amikor "eltűnt" a lakásban és az elején csak azzal tudtam szoptatni. Ekkor apa hozott standard-ot, de a baba nem volt hajlandó így elfogadni, ahogy néztem, vastagabb volt, mint a mini. Így aztán muszáj volt felforgatni a lakást és meglett a mini,a sterilizáló folyadékban bújt el:))
2009. márc. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én normált használtam az elejétől fogva.
2009. márc. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a nagyobb nem vált be abszolút, a babám rá sem tudott harapni meg nem illeszkedett a mellbimbómra, pedig nem kicsi, szóval a mini vált be. Szerintem azért nem olyan drága meg ha vigyázol rá, akkor nem kell cserélgetni. Talán hivatalosan kettőt adnak egy csomagban...azért mondom, hogy hivatalosan, mert én az elsőt még a kórházban vettem. Nekem is volt olyan, hogy eltűnt, elég érdekes volt. :)
2009. márc. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nézd meg hogy szoptatás után mekkora a bimbód, és azt vedd meg, amelyik jobban hasonlít rá. Nekem a kicsi van, de ezt is utálja a babám, be se akarja kapni, nemhogy megszívni.
2009. márc. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!