Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elapadhat ettől a tejem? Jövő...

Elapadhat ettől a tejem? Jövő hónapban mütét miatt kell otthon hagynom az akkor 7 hónapos babámat.

Figyelt kérdés
Hétfőn fekszem be és szerdán engednek haza.Mellszívóval sosem sikerül fejnem, kézzel sem.Ugyhogy egy hós korától csak szopizik és nem fejem magam. Tegnap is probáltam fejni de még 10et se sikerült.Utána meg mellre tettem a picit és csak ugy nyelte, még a szája szélén is folyt.
2011. júl. 9. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Ennyitől nem fog elmenni a tejed!!

Ha 7 hónapja szívja, az nem apad el 2-3 nap alatt!Mellszívót azért vigyél, mert befognak durranni!!Nekem a szoptatás abbahagyása után, még hetek múlva is volt tejem!Ha a tejcsatornák , és a mirigyek használatban vannak hosszabb ideig, márpedig a 7 hónap az hosszú idő, akkor az elapadás nem megy ilyen gyorsan!

2011. júl. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szívással, fejéssel lehet jól fenntartani a tejtermelést. Mindegy, h mennyit ürítesz, tedd ezt olyan sűrűn, mint ahogy a baba szopizik (máramennyiben a műtét mellett erőd van rá). Kicsit a mirigyeket maszírozd át előtte. Remélem hamar rendbe jössz.
2011. júl. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Javasolnam ezt az oldalt: la leche liga.

Nem tudom, hogy elapadhat-e, de a biztonsag kedveert egy jo vedönö is segithet megtanitani a helyes fejest, van, akinek elötte nem ment es igy tanulta meg.

Egy masik mellszivo is segithet, ezt nekem egy vedönö mondta. Nekem egy elektromos volt (a nevenek utana tudok nezni), es bar csak az elejen fejtem parszor, ill. amikor kevesnek ereztem a tejet (?), inkabb csak türelemjateknak ereztem, szerintem ezzel megy.

2011. júl. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem a mellszívó sokkal lassabban váltja ki a tejleadást, kitartóan kell fejni a semmit és 5-10 perc múlva beindul, próbáld ki!
2011. júl. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. Akkor nem kell túl aggódnom a dolgot.
2011. júl. 10. 09:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem apadsz el, de fejni kell, mikor már a durranást érzed.

Engem inkább az érdekelne, hogy az anyatejes babám hogyan fog anyatejhez jutni, ha eddig csak mellből kapta a tejet. Én emiatt nem merek műtétre bejelentkezni - még. (Ilyenkor mi a megoldás?)

2011. júl. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tápszer.Azt eddig is kapott kiegészítésként napi 2-3 alkalommal. De főleg szopizik. Igen sokat. De megprobálom fejni mindenképp. Köszi
2011. júl. 11. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!