Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hányásos-hasmenéses vírus...

Hányásos-hasmenéses vírus miatt elapadhat/megcsappanhat a tejem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Előfordulhat szerintem! Szoptatás alatt amúgy is nagyon fontos, hogy rengeteget igyál és rendesen egyél, ilyen vírusnál meg ugye "kiürülsz". Próbálj meg minél többet inni!
2011. jún. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, a betegség miatt megcsappanhat a mennyiség, viszont, ha nem pótolsz, hanem sűrűbben szoptatsz, akkor a gyógyulás után hamar vissza fog állni a mennyiség. Igyál a szokottnál többet, pótold az elveszített ásványi sókat is! Jobbulást!
2011. jún. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
DEHHHOGGYIS!!!!!! Igyál többet, mint szoktál!!!! Ha nem akarod többet cicire, mint eddig, akkor fejjél. Már ha sokkal több tejed lesz a több folyadéktól! Szoptatási tanácsadó vagyok, mielőtt kötekednétek! :)
2011. jún. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is átestem ilyen "kellemes" víruson... addig szinte fix. 3 óránként szopott a 4 hónapos lányom.. Azon a héten 2 óránként követelte, volt, hogy sűrűbben. Igény szerint szopott, így a betegség elmúltával szépen visszaállt a normális rendszer. Szóval, igen, megeshet (még ha a tanácsadó nem is így gondolja). néha a valóság más, mint az elmélet. Ja! És a nagyobbaknál is volt hasonló... mind a 4 gyerekem 2 éves kora körül hagyta el a szopizást, így tapasztalatot írtam.
2011. jún. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16:54! Lehet azt gondolod, hogy elvakult vagyok. 5 gyerekem van, nem egyszer volt, hogy haza került suliból, oviből vírus. Mint ahogyan mondtam SOKKAL több folyadékot kell inni és AKKOR nem csappan meg a tej mennyisége. Vagyis: Marad az igényszerinti cicizés!!!!!! Olvasd el amit írtam. Nem kell azonnal olyan klisékkel jönni, hogy a valóság MÁS. Mit mi? Mint a tapasztalatom, vagy mint soks-sok anyuka tapasztalata?????
2011. jún. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem kötözködni akartam! Hidd el, én is szoptatok már egy ideje (mint írtam, 4 gyerekem van, sőt a legkisebb még mindig szopik). Tehát: én hiába ittam többet, nem számított, mert eleve nyár, forróság volt. Igen, az igény szerinti szoptatás ilyenkor a megfelelő, a folyadék és ásványi anyag pótlással együtt... Ezen nem veszünk össze :)
2011. jún. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
IGyekeztem többet inni, de nem ment. Rögtön émelyegni kezdtem és jött a hányás. De már szerencsére vége, és most úgy érzem visszaállt a tejtermelésem a régire :)
2011. jún. 8. 23:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia nekem az egyik ismerősőm 1 hónapja volt benne és sajnos neki elapadt. Azóta tápszeres a babája.
2011. jún. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!