Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A babám négy és fél hónapos....

A babám négy és fél hónapos. Nem hajlandó szopni már, pedig lenne tejem. A tápszereket próbálgattuk, de egyiket sem eszi meg. Nincs valami jó ötletetek? Segítséget kérek.

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
A lefejt tejet elfogadja?
2009. márc. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

www.lll.hu


Nézd meg az oldalt, kérj tőlük segitséget sürgősen!

2009. márc. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A lefejtet igen.De már alig tudok fejni.Kezd elapadni.

Az lll-t ismerem, olvastam is többször a honlapjukat.Egyszer(két hónapja) már segített is.De most tisztára megvadul, ha cicire teszem.Már félig alva sem kell neki.:(

2009. ápr. 1. 01:10
 4/6 anonim ***** válasza:
A Nők lapja Cafe szakértői között van egy tündéri szoptatási tanácsadó(Schneiderné Diószegi Eszter), ő tud segíteni szopási sztrájk kérdésben. Egy csomó anyuka jár hasonló cipőben, ne add fel!!!Sokat fog kérdezni, de nekem is ő segített.
2009. ápr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs, nem írtam címet:www.nlcafe.hu/szakertoi_oldalak
2009. ápr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.
2009. ápr. 1. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!