Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek lehet a tápszereke...

Szerintetek lehet a tápszereket keverni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy egy adagot felesben elkészíteni. Kisbabám 3 hónapos. 120 ml vízhez két kanál BebaPro-t és két kanál Banános Humanát tennék.
2011. szept. 15. 16:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem keverném.Szerintem egy 3 hónapos babának még jó a sima tápszer is,nem kell a banános.A Humana tápszert nem ismerem nem tudom abból a banános hány hónapos kórtól adható.De pl.a Mildibé-ből 9 hónapos kórtól van banános.
2011. szept. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
ilyen picinek még ne keverd, sőt ha lehet később sem! Váltani lehet másikra pl. fél-egy éves korában.
2011. szept. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
3 hósnak ne keverd, az még kapjon sima tápszert és majd 6 hós korától jönnek a tejpépek, de azok is csak kiegészítésnek. Tehát a tápszert simán 1 éves koráig min. igya. Amíg majd tehéntejet nem vezetsz be...
2011. szept. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Eddig BebaPro startot ettünk de nem akarja mostanában elfogadni azért gondoltam a banánosra, csak sokan mondták, hogy székrekedést okozhat ezért gondoltam keverve.
2011. szept. 15. 18:36
 5/11 anonim ***** válasza:

mi is a banánosat esszük és nincs tőle semmi gondja, kicsit sűrűbb, mint a sima tápszer mivel bukós babáknak van. A lányom sokat bukott és a sima AR-s tápszert nem ette meg, ezért kapott banánosat.


Kedves első a Humana Baby Fit tápszer banános izű és születéstől 1 éves korig adható

2011. szept. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
Mi napközben eszünk sima tápszert és este banános Humana-t (3 hónapos kora óta). Ezzel végigalussza az éjszakát. Keverni én sem keverném.
2011. szept. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi kb egy hónapig ettük a Humana Babyfit Plus banános tápszert, de 2 nap után simával kevertem, vagy váltva adtam neki mert úgy fogta a hasát, hogy ordítva kakált.

A sima tápszer is Humana volt így mertem keverni.De olyan tápival nem kevertem volna, aminek más az adagolása.Mert pl a Hippnek 1 kanálhoz 40 ml víz kell, míg a Humana-nak meg pl a Milumilnek csak 30 ml víz.

8,5 hós a lányom, makk egészséges

2011. szept. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Beba Pro Ha 1-et kevertem Humana banánossal. De a már elkészített tápszert öntöttem össze, 40 ml Bebát és 140 ml Humanát. Semmi baja nem lett. 8 hónapos.
2011. szept. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Reméltem, hogy olyanok fognak írni akik hasonló cipben jártak és nem azok akik nem értenek hozzá. Azzal nem vagyok kisegítve, hogy olyan valaki ír véleményt akinek ebben nincs tapasztalata, ezt annak írom aki nem ismeri a banános Humanát. A többieknek köszönöm!!!
2011. szept. 17. 10:17
 10/11 anonim ***** válasza:

Gondolom nekem szántad.

Képzeld nem ismerem a Humana tápszert,de ez még nem jelenti azt hogy nem értek hozzá!Nekem nem volt tejem,így a kislányom elejétől fogva tápszeres volt.Akkor talán mégiscsak értek hozzá valamit.Már 18 hónapos tehát idősebb mint a te babád,így ebben is több tapasztalatom van már.Én sose kevertem neki.Egyébként meg én jó indulatúan válaszoltam neked,nem értem miért kell bunkó megjegyzést tenned.Ha nem tetszik a válasz ne tegyél fel kérdést.

2011. szept. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!