Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 6hetesek vagyunk. A múltkor...

6hetesek vagyunk. A múltkor már írtam hogy sokat lóg a cicin. Normális ez?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 1. 19:39
 1/9 A kérdező kommentje:
este sokat cicizik a lányom!Egész nap 15-30perc alatt végez és jól lakik!eljön az este,fürdés,utána szopi de 2óra de van hogy több is mire jól lakik!mit tudtok tanácsolni?
2009. ápr. 1. 19:41
 2/9 A kérdező kommentje:
ha előbb elveszem a cicit addig sír míg nem kap
2009. ápr. 1. 19:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha éhes, adjál neki enni, ő tudja, hogy mikor és mennyit eszik. Nem szabad megfosztani ettől. Mi is hasonlóképpen ettünk, most már 4 és fél hónapos a kislányom és szépen beállt az evészet. Soha nem vettem el tőle a cicit.
2009. ápr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Bocs, hogy ezt írom, de ababák nem esznek 1-2 órán keresztül,csak a szopás igénye miatt cumizzák a mellet.Lehet hallani,hogy az elején még gyakran nyelnek, később már csak alig-alig.Az én lányomnak is nagy volt a szopásigénye, de mellel kielégíteni ezt nem lehetett, mert folyton sebes lett volna-ha hagyom.Pláne, ha már van foga-vagy fogzik!!!Én adtam neki cumit-nem lett semmi baja, elégedetten aludt.Mikor kiejtette,vagy már csak lógott a szájában, elvettem.Nem befolyásolt semmit,csak a mellem lett megkímélve a sok fájdalom után.Szerintem semmi értelme azért szenvedni, hogy cumikázhasson a picur.Az enyém 8,5 hónapos,szopizik még, de már veszélyes a 4 foga miatt.Szóval ha már nem szívja rendesen,csak cumizgatna, megszakítom, cumi, összebújás, és alszik szépen.Sok sikert!
2009. ápr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A cumit már próbáltam és kiköpte.Én is figyelem hogy nyeli -e a tejet és Én úgy hallom hogy nyeli.Ha látom hogy cumizik rajta akkor elveszem tőle.Ha felébred miközben elveszem a cicit újból szopizik és erőteljesen nyel.
2009. ápr. 2. 09:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen cumit adtál neki? Mert olyan kis huncutok tudnak lenni, nem mindegy, milyet adsz ám:))) Nekünk csak a Mam jött be, a többi nem volt ízletes. Szerintem próbálj ki több fajtát, a melled hálás lesz érte:)
2009. ápr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mam-ot adtam neki az egyik csomagba volt amit kaptam a legkisebb méret úgy hiszem!Egyébként bimbóvédőt használok mert olyan a mellbimbóm hogy nem tudja bekapni az elején ha már megszívta akkor már megy anélkül is!
2009. ápr. 2. 10:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is ez volt az elején. Állandóan cicizett a kisfiam. Szerencsére megtaláltuk a megfelelő cumit és azóta már nem "eszik" órákat. Félóránál tovább ne hagyd a cicin azután már csak komfortcumizik. Próbáljátok megtalálni a megfelelő cumit. Nálunk is cumiboltot lehetne nyitni, annyit kipróbáltunk. Most sem tud igazán cumizni, mert fogni kell a cumit, hogy bent maradjon a szájában. Arra viszont jó, hogy megnyugodjon aztán ki is eshet a szájából már nem keresi. Kitartást neked és jó babázást!
2009. ápr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi,próbálkozom!Kipróbálok mindent!
2009. ápr. 2. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!