Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol találok itt a neten...

Hol találok itt a neten vicces rugdalózót? A múltkor találtam ördögös vagány kis rugikat újonnan voltak valami 2390 ft. és most sehol nem találom írnátok nekem oldalakat ahol vannak vicces rugik.

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
2011. nov. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia, ez talán...

[link]

2011. nov. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2011. nov. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk van egy fekete ördögös bodynk - lehet, hogy egyre gondolunk. Magyar márka: Kynga (jópofa ruhákat készítenek, nagyon jó anyagból)
2011. nov. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi csajok aranyosak vagytok de sajnos nem ezek azok.amit én láttam az piros volt és volt fekete kis szárnya és kis sapija pici fekete szarvakkal...olyan tök jól nézet ki de hogy tud valami ennyire eltűnni????:(
2011. nov. 3. 06:37
 6/9 anonim ***** válasza:

szia szerintem erre gondoltal :)

[link]

2011. nov. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jaaaaaaaaaaj de imádlaaaaaaaaaak!!!!!!!Ez az!!!!!!köszi szépen most nagyon nagy örömet okoztál:))szép napot:))
2011. nov. 3. 09:08
 8/9 anonim ***** válasza:
nincs mit viseljetek egeseggel :)
2011. nov. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,a mamáék szeretnék nagyon a kicsiknek szülinapjukra...nagyon örülni fog ha megtudja hogy megtaláltam a kis rugikat:))))))))
2011. nov. 3. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!