Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy jottetek ra hogy keves a...

Hogy jottetek ra hogy keves a tejetek, es hogyan potoltatok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Ha úgy érzed kevés( egyáltalán nem biztos, hogy az) akkor minél többször tedd cicre. A pótlástól csak még kevsebb lesz.
2011. júl. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Érzed a melleden is, illetve a babán is, hogy nem lakik jól. Az én fiam rengeteget evett, sehogy nem volt annyi tejem és mindig éhes maradt, így cumisüvegből kapta a fagyasztott tejet amíg volt, majd tápszert pótlásnak, de attól meg cumizavaros lett, így 3 hósan abbahagyta a szopit.
2011. júl. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elsore elfogadta a tapszert,vagy probalkoznotok kellett?
2011. júl. 21. 21:23
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
úgy, hogy éhes marad és sírt. mi tápszerrel kezdtük, császár után 1 hétig tartott, míg beindult a tejem. minden alkalommal először szoptattam, aztán kapott pótlást, ha még igényelte (sírt). közben folyamatosan fejtem is, de nem volt elég soha, viszont még így is 1 éves koráig tudtam szoptatni. nem csináltam ügyet belőle, én megtettem minden tőlem telhetőt (gyakori szoptatás, teák, fejés, stb), ha nem elég, hát nem elég, szerintem az a lényeg, hogy a gyerek ne maradjon éhes és te ne stresszelj ezen. a tejet (bár az a legjobb, amit kaphat) lehet pótolni, a nyugodt, boldog, kiegyensúlyozott anyát nem.
2011. júl. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%
Mértem és mérték a kórházban is, nem tudta kimutatni a mérleg. Aztán otthon lefejtem, valahol a 10 és a 20 ml. között volt. Baba ahogy leraktam már kérte magát vissza és ezt csináltuk pár napig, aztán jött a tápszer. Előtte mindig megszoptatom azóta is, a kezdeti mennyiségből azóta 70-80 ml lett, aminek nagyon örülök. Ha ezt betartod, hogy előtte mindig szigorúan szopi, akkor mindent megtettél. (még esetleg kettő közt fejhetsz, ha van időd/energiád)
2011. júl. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!