Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák, akik anyatej mellé...

Anyukák, akik anyatej mellé tápival pótoltatok meddig volt így? Visszaszokott a pici a cicire vagy egy idő után elutasította teljesen?

Figyelt kérdés
Nekem lassan 3 hete egyszerre kéri a cicit és a tápit is. Persze előbb cici, aztán tápi. Arra lennék kíváncsi, hogy meddig lesz így. Most kb. felesben kap így tejet és tápit. És akinél így volt az mikor kezdte a hozzátáplálást? 3 hónapos a baba. Előre is köszi!
2011. okt. 15. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm így csinálta a gyerek egyéves koráig, akkor elhagyták a tápszert, és csak szopizott (persze rendes kaja mellett) még 16 hónapos koráig. Azt nem tudom, mikor kezdett hozzátáplálni.
2011. okt. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez nagyon megnyugtató. :)) Köszönöm a gyors válaszodat!
2011. okt. 15. 10:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Én másfél hós kora óta pótoltam tápszerrel. Most 4 hónapos lesz,és sajnos a tejem most egy hét alatt elment! :( Mondjuk volt stressz is a dologban,de onnantól,h elkezdtem pótolni,szépen lassan át is álltunk a tápszerre. :( Eddig még legalább reggel csak szopi volt,de már nem lakik jól. Most egész nap kb. 60 ml jön még le,de az már semmi. 1 hete kóstoltattam meg vele először az almalevet,kezdjük a hozzátáplálást.
2011. okt. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 hónapos kora óta pótolok, most 7 hós. Szó sincs róla, hogy elutasítaná a cicit, SŐT!!! Az a mindene! Imád szopikázni
2011. okt. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk működött a 2 együtt, 6 hónaposan kezdtem hozzátáplálni.
2011. okt. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor van remény, hogy marad a szopizás is.:)) A védőnő nyaggat, hogy kezdjek hozzátáplálni 4 hósan, de én ki akarom várni a 6 hót. Még egyszer köszi mindenkinek!
2011. okt. 16. 09:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az elején nagyon nehezen indult be a tejem. Császáros voltam, de az sem ment simán sajnos :-(( kb. 2 hónapos koráig pótolnom kellett, de én nem hittem el, hogy csak ennyi tejet tudok termelni. Aztán nekiálltam szoptatni és szoptatni és szoptatni. Volt olyan nap, hogy óránként szoptattam, vagy le se vettem a ciciről (nem is tudtam volna, mert úgy rá volt cuppanva :-)) és láss csodát, beindult a tejem, ma már 4 és fél hónapos és már 2 hónapja nem eszik tápszert, mert elég lett a tejem. Én is majd csak 6 hónapos korától kezdem el kóstoltatni. Én azt mondom, hogyha van időd meg türelmed, akkor próbáld meg a tejed beindítani, mert az a legjobb a babádnak és nem utolsó sorban még ingyen is van. Sok sikert!
2011. okt. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!