Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tudom még növelni a tejci...

Tudom még növelni a tejci mennyiségét? Nyolc és fél hónapos a Babóm.

Figyelt kérdés
Eddig 2x szopizott (éjjel és reggel),de pár napja már alig van tejci, a reggeli szopira nem marad.Tízóraira gyümit, ebédre és uzsira főzit, vacsira tápit eszik.Szeretném,ha vacsira is visszatérhetnénk a szopira, s reggelre is maradna.Őszinte leszek, kicsit már belefáradtam,rengeteget küzdöttünk eddig a szopiért(sztrájkok,sokszor hoztam vissza a tejcit). De nagyon szeretném ezt a 3 szopit egy éves koráig megtartani.De van olyan,h 24 óra után is alig van tejci.Tudok még tenni valamit?Folyamatosan iszom a szopis teát, more milk nem használt.Mit tegyek? Kezdjek el fejni??? Próbáltam,de 2 nap után nem lett több a tejci.Vagy több idő kell hozzá? Cicire tenni nem tudom többször,mert nappal nem igazán tudom rávenni a szopira,csak este meg éjjel.Segítsetek!!!
2009. ápr. 5. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugi! Ne idegeskedj! Sokszor visszhoztad már most miért ne sikrülne! Kitartás! Szerintem több nap kell mint 2 fejj tovább! én is szaporításon vagyok már 5 napja fejek szopik után! Még nincs igazán látaszatja de ne adjuk fel!!!!!!!!!!!!!! Olyan ügyik vagytok,hogy 8 hónapja szopiztok! Mi még csak 5!
2009. ápr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáltad már a 7-7-5-5-3-3-1-1 perces fejést? Nekem bevált!
2009. ápr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi Csajok!

Akkor is jó ez a 7-7.... perces fejés,ha nem jön semmi a mellemből???

2009. ápr. 5. 19:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
igen akkor is! Azoknak ajánlják akiknek egy ici pici tejcsiük sincs mert ez beindítja!
2009. ápr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En is csak jot hallottam a 7-7...perces fejesrol. De ez akkor is mukodik, ha mondjuk szopi utan 1 oraval csinalom?
2009. ápr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!