Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet, hogy furcsa kérdés, de...

Lehet, hogy furcsa kérdés, de szoptatás alatt a párotok szeretkezés alatt hozzá sem érhet a cicihez?

Figyelt kérdés

Szóval a párom nagyon szeret "cicizni", de ha már tejem lesz, akkor onnantól ez kizárt dolog?

Hogyan megy ez nálatok?


2011. júl. 29. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Miért lenne kizárt dolog? Egyáltalán nem zavarta, söt!
2011. júl. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kizárt, miért is lenne az. Nem lesz a mellednek tőle semmi baja. Viszont nekem mindkét babámnál az első 2-3 hónapban magától folyt belőle a tej. Elég volt egy meleg zuhany, vagy lehjolni, vagy éppen he megsimogatta a férjem. Engem zavart, hogy szeretkezés közben folyt a tejem. Szoptatós melltartóban, melltartó betéttel meg nem annyira szexi a dolog, de hát emiatt nem mondtunk le róla.


Pár hónap után már nem folyt annyira, csak akkor ha több órája nem szoptattam.

2011. júl. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Enge kimondottan zavart, még az is ha hozzá ért. Úgy éreztem az a babánké olyankor. Ha hozzáért teljesen elment még az a kevés libidóm is. Aztán mikor már nem szoptattam minden visszatért a régi kerékvágásba. Férjem azóta is cicifüggő.
2011. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Szia!


Én is addig nem nagyon engedtem, hoigy a mellemhez érjen/vagy játszon velük, amíg folyt belőle a tej! :) Ez kb nálunk is 3 hónap volt!

Aztán a szervezetem is gondolom megszokta, hogy egyszeree csak egy cici van használatban így nem nagyon folyt már a tejem!

De mivel a párom nem akarta csak úgy megkóstolni a tejet, így úgy gondoltam zavarná ha menne a szájába engem ez feszélyezett!


De olyan 6 hós korától a lányomnak, már mindig tudtam melyikkel szabad játszani :)Amit utoljárra szívott ki a lnyom azzal játszhTOTT A párom! :)

Majd 1 éves korától megazzal játszik Apa amelyikkel csak akar, mert csak Fannira indul be a tej :)


Szóval itt is majd meglátod téged/párod zavarja e, ha nem akkor mehet minden!Ha tavaró, akkor meg majd kiismered a tested, és mikor már aktuális akkor jöhet a játék! :)


19 hónaopja szopizó kislány anyuja

2011. júl. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%

szia, engem zavart volna, nem őt...1,5 évig cicizett a kislányom, és engem zavart volna, valahogy visszataszító volt, hogy amiből a kislányom eszik, az szexuális szerv is legyen. érdekes,mert mielőtt megszültem, pont azt nenm tudtam elképzelni, hgy a szexuális forrásom átmegy majd kajáltató szervbe, akkor az tűnt nem normálisnak. :)

mikor abbahagytuk a cicit, onnantól szabd volt a vásár.

az én férjem is cicimániás, de valahogy kibírta. :)

2011. júl. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
:-D Erről eszembe jut egy este,mikor akció közben szembe spricceltem.
2011. júl. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!