Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig lehet tárolni szobahőmé...

Meddig lehet tárolni szobahőmérsékleten a tejet?

Figyelt kérdés

Én azt hittem hogy egy max két óra. De ezt a linket találtam:

[link]


Itt még a sima hűtőre is 8 napot ír. Valóban így van? Én 24 órát tudtam.

Azért merült fel bennem, mert nyaralni megyünk és egyszer nem fogok tudni szoptatni és gondoltam viszek magammal termoszban tejet. Ha jó ez a táblázat akkor vihetek nyugodtan?


2011. júl. 31. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, de a tej, mégis csak tej. Szerintem a strandon nem u.a. mint otthon.

Azt lehet tudni miért nem fogsz tudni szoptatni? Csak mert lehet, hogy tudunk mondani olyat, hogy mégis tudnál.

2011. júl. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csupán annyi, hogy szemérmes vagyok és társasággal megyünk. És nem ismerem a helyet. Szállodában okés, de városban sétálva nem tudom hogy menni fog-e. Ezért gondolkodtam ilyen szituációba, hogy viszek lefejt tejet.
2011. júl. 31. 17:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez túlzás:) 8 napig nem hinném, hogy elállna a hűtőben, bármennyire is fejed, tárolod sterilen. Amit olvastam, legtöbb néhány órát írt szobahőmérsékleten. De 30 fokban...? Én nem kockáztatnék. Ha egy szállodába mentek, ott is megoldható a szoptatás. de akár buszon is, úgy, hogy bővebb pólót veszel magadra, az alá bújhat a baba... [link]
2011. júl. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!