Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Igaz-e, hogy a szoptatás a...

Igaz-e, hogy a szoptatás a legjobb fogyasztó "szer"?

Figyelt kérdés

Még szoptatok nem szeretnék semmilyen diétával próbálkozni, már az is elég "meló" lesz, mire kitapasztalom, hogy milyen ételeket ehetek, vagy mitől fog a babám pocija fájni...Ebből a szempontból nem hallgatok senkire, hogy mit ehetek, vagy mit nem, majd a babám és a szervezetem tudni fogja...

Valahol olvastam, látta, hallottam, már nem is tudom, hogy aki szoptat, az fogy is...Ez igaz?


2008. márc. 3. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az első babámmal nem fogytam 1grammot sem.A másodikkal azonnal lement az összes.Mindkét esetben 20kg-nál többet híztam.Szoptatás alatt semmiképp ne fogyózz,ráérsz utánna is.

2008. márc. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én pont ellenkezőleg voltam. Én híztam szoptatás alatt. De én inkább olyanokat ismerek akik hiztak.

De szerintem ez alkat függő.

2008. márc. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ledobtam pár kilót, de szerintem az akkor is lement volna, ha nem szoptatok. Szóval szülés után az első 5-6 napban lemet kb. 5 kg, utána annyi volt, amennyi, nem ment se lejjebb, sem feljebb. Amúgy ettem mindenfélét, én imádom a karfiolt, és ettem állandóan, de nem lett a babának hasfájása tőle. Illetve volt hasfájós korszaka, de az akkor is fájt, amikor egy hétig nem ettem semmi puffasztót, szóval nem azért volt. 4 hónapig szoptattam, most kezdtem el fogyózni, szoptatás alatt csak arra figyeltem, hogy ne vigyem túlzásba a nassolást, meg inkább rozskenyeret ettem, ilyesmik, ez nem árt, de jól szinten lehet tartani vele a súlyt.
2008. márc. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igaz! Az elején. Akkor sok kalóriát égetsz, hiába veszel magadhoz több ételt. Viszont, ha mr beállt, akkor oda kell figyelni a "zabálásra". Én 15 kg-ból14 leadtam, 2 hét alatt. Aztán híztam 2 kg-t, most figyelek az étkezésre. De a fagyinak nem tudok ellenállni. :)
2008. ápr. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!