Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha sír a cicin a babóm, úgy...

Ha sír a cicin a babóm, úgy hogy látom rajta, hogy cici után sír, akkor az azt jelenti, hogy nincs több tejci benne?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A szoptatás során is termelődik anyatej! Ha úgy érzed, hogy nincs már a melledben, de a baba éhes, akkor kínáld meg a másik melleddel is! Ne aggódj, hogy nem lesz a következő etetésre benne! Szoptass nyugodtan 2 mellből, mert akkor minkét melledet éri inger, s több tejed fog termelődni.

De lehet, hogy egyszerűen nem kér többet, s hiába dugdosod a szájába a melled, nem kéri, mert jóllakott. Ezt te látod, neked kell eldönteni. Inkább kínáld meg a másik melleddel is, s ha éhes, akkor elfogadja és szopizik tovább!

2009. ápr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, ahogy az első válaszoló írta! Lehet, hogy fáj valamije, akkor is cici után kapnak, mert az nyugtató is a számukra.
2009. ápr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Szia! Nekem azért sírt a babám a mellemen mert nem tudta kiszívni a zsírosabb tejet. Az elején spriccel belőle majd legalább 5 percig semmi majd megint jön aztán megint semmi. Ezt onnan tudom mert 2 hónapja csak fejem neki a tejet és azt kapja cumisüvegből. 4 hónapos baba anyukája
2009. ápr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és az nem lehet, hogy az ínye viszket, és irritálja a cicizés? csak mert még sosem csinálta de az ínyével ráharapott a cicimre 2,5 hós anyuka
2009. ápr. 8. 15:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor sír a cicin, ha ár szinte teleette magát (elég mohón eszik) és megfájdul a pocija, olyankor feszíti magát.
2009. ápr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Szia! 14:59-es vagyok. Nekem a védőnőm azt mondta hogy a mell és a cumi is jó a viszketésre. Hát megmondom őszintén ahogy te is írtad én is inkább azt veszem észre hogy irritálja az ínyét a cumisüveg cumija.
2009. ápr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Azért sír, mert nem szereti, ha hülyén gügyögnek hozzá.


"cici" "babó" "tejci" - brrr

2009. aug. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!