Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Más is leizzad? Éjjelente...

Más is leizzad? Éjjelente csatakokban úszom, már a derekam is megfázott, nappal is többször elönt a hőség, aztán meg a hideg ráz. Rátok is így hat a terhessé és szoptatás?

Figyelt kérdés
Apropó, megfázott hátat mivel kezeljek, már alig tudom felemelni a kislányom, úgy fáj.
2011. aug. 6. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, ugyanígy voltam, ma már óvatosabb vagyok. A derék mindig legyen melegben. Én úgy oldom meg,hogy szoptatás alatt is fedve van, olyan pólóban, vagy kombinéban szoptatok, hogy le kell húzni a ciciről, és nem fel a derékról. Ez az egész hátra vonatkozik. Ha megfázott tekerd körbe polár anyagból készült sállal, vagy bármivel ami melegen tartja.Most még nyáron sem jó, ha lemész és kint van a hátad. Ne törődj az izzadással, akkor is fedd le. Itthon vékony ruhában vagyok, ha meleg van, de az egész felső testem le van fedve és szopi alatt is csak a mellet veszem elő. Lábon zokni!

Ha felfáztál, igyál tőzegáfonya italt, ha komolyabb, ne hanyagold, irány az orvos. Egyél sok C-vitamint is.

2011. aug. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy ha átizzadtál, azért cseréld ki a ruhát, ne legyél benne sokáig, ha kell tízszer is cserélj. Az egyik közben megszárad, a másikat felveszed.
2011. aug. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, de szülés után kb 1 hónap múlva már kezdett javulni a helyzet. Addig úgy oldottuk meg a dolgot, hogy férjem áthozta a picit az ágyunkba és fekve szoptattam. Vagy én keltem fel, de akkor húztam köntöst, hogy ne fagyjak meg (mert egyébként nem szeretem a köntöst, de akkor jól jött) Aztán szépen lassan tényleg elmúlt az a nagyon izzadós korszak!
2011. aug. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hormonális, mindenki átesik rajta! :) Ne aggódj, nem tart soká! Rohamosan javulni fog hamar! Kitartás!
2011. aug. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!