Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Természetes elválasztódás,...

Természetes elválasztódás, jól csinálom?

Figyelt kérdés
38 hónapos kislányom 2 nap nem kérte a cicit,de ma este megint előállt azzal,hogy kér egy keveset.Úgy döntöttem nem tagadom meg tőle.Eltarthat még sokáig,vagy most már lassan kétnaponta ,majd háromnaponta fogja kérni.Persze megpróbálom elterelni a figyelmét ,de nem akarom sem átverni,sem nemet mondani ha már eddig eljutottunk.Volt még valaki így a hosszú szoptatósok közül,vagy nálatok hogy történt?
2011. aug. 9. 22:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%

Jól csinálod,a természetes elválasztódás arról szól,hogy a gyerek szép fokozatosan,magától elhagyja a szopást.

Viszont az,hogy két napig nem kért nem feltétlenül jelenti azt,hogy nem lesznek még hetek,hónapok, amig kérni fogja.Van aki 4-5 éves koráig is szopik,ez hozzátartozik az igazsághoz.

Egyébként tényleg nem kötekedésképpen,de a 38 hónapost miért nem lehet 3 évesnek irni?

2011. aug. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Mert nem akartam azt írni,hogy 3 éves 2 hónapos.Nagyjából hónapot írnak.
2011. aug. 9. 23:07
 3/20 anonim ***** válasza:
0%

pedig akarjad az éveket írni...

mikor érettségizik, mit mondasz?

Ma érettségizik a 45365 hónapos gyerekem?

anyám, borogass....

2011. aug. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Na mindegy,ha ebbe kellett belekötni,akkor hagyjuk az egészet."Trendi" akartam lenni itt a gyakorin,mert mindenki úgy írja.A 22 hónapost miért nem írják 1 év 10 hónapnak?Az a bizonyos Stefix is többször leírta ,hogy 40 hónapig szoptatott.

Tényleg igaz,hogy itt mindenki csak kötekedni tud.

2011. aug. 14. 23:08
 5/20 anonim ***** válasza:
0%

Én nem vagyok kötekedős, de ilyen marhaságot írni, már ne is haragudj!

Ha másnál olvasok ilyet, hogy a 40. hónpig blablabla, azt is megszólom, emiatt ne aggódj!

Jó tanács: Ne légy trendi, amit a szíved mond, úgy csináld, úgy mondjad. Amúgy ez nem trendiség, hanem hülyeség.

Az én gyerekeim 9 hónaposak, alig vártam, hogy fél évesek legyenek, hogy ne azt kelljen mondanom, hogy 6 hónaposak, hanem fél évesek. De egy év után már én hülyeségnek tartom a hónapozást, hiszen már van évük!

Azért remélem nincs harag, nem megbántani akartalak, csak sajnos, vagy nem sajnos ami a szívemen, az a számon!

2011. aug. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%

fili)

Ez állati egyesek mire nem képesek.

Azt is meg kellene szegénynek szabni, hogy vegyen lélegzetet.

Nem az volt a kérdése, hogy hogyan írja a gyereke korát a gyengébb kötözködők kedvéért. Ha ő így szereti így ok. Én így is megértem nem vagyok szellemi fogyatékos. Akinek meg nehéz kiszámolni vegyen egy számoló gépet.

Kedves kérdező jól csinálod. Vele már lehet beszélgetni biztosan nagyon értelmes. "Elment a cici aludni"stb. ha így megbeszélve szépen lemond róla nem fogja trauma érni.

2011. aug. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó a megértésed.Van egy érdekes felfedezésem.Ma voltam auto leasinget fizetni.És képzeljétek a szerződésben az áll,hogy 60 hónapos a leasing és nem 5 éves.Felsőbb szinteken is baj van akkor,nem csak nálam.Én elhiszem,hogy talán a sok szoptatástól megbuggyantam egy kicsit,de ha máshol is használják igy,akkor lehet mégsem velem van a baj.
2011. aug. 15. 10:41
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

Én pont hitelezési területen dolgozom.

Kérlek ne hasonlítsd a gyerekedet egy hitelhez!

Ha mégis, nagy baj van veled...

pénzügy<--> gyermeknevelés

2011. aug. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

(fili)

Hát azért tartunk itt mert a hitelezési területen is ilyenek dolgoznak. Nem tudsz olvasni? Nem a gyerekét hasonlította, hanem az időszak meghatározást. Szánalomra méltó vagy, hogy erre volt energiád egy szoptatós anyát cseszegetni.

2011. aug. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Hát pedig mivel ezt hozta példának, ezzel hasonlított is. Persze nem minden iskolában tanítanak értelmezni, megértem, semmi baj.


Egy anyuka, aki kettő darab gyereket szoptat egyszerre és ezért nem érzi magát felsőbbrendűnek!

2011. aug. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!