Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatti nőgyógyászati...

Szoptatás alatti nőgyógyászati probléma? De mitől?

Figyelt kérdés
Soha nem volt semmilyen fertőzésem, és most kicsit égető,viszkető érzésem van lenn, orvoshoz jövőhétvégén tudok menni. Mitől lehet ez?? Szoptatás alatt lehet rá Canesten-t használni??
2011. aug. 12. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Legyengült az immunrendszered és/vagy hormonváltozás. szerintem lehet használni. Helyileg hat, minimális felszívódással. Terhesek is használhatják.
2011. aug. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ugyan nem szorosan kapcsolódik, de én 9 hetes terhes voltam, amikor nőgyógyászati műtétem volt (tályog) altatásban, 14 hetesen hüvelygomba, ezt simán, krémmel kezeltem, majd 16 hetesen a férjem visszafertőzött, ekkor szintén krémmel, és már orvos által felírt gyógyszerrel is kezeltem.


A kicsikémnek semmi baja sincs :) Vegyél recept nélkül kapható gombakenőcsöt, és a pároddal MINDKETTEN használjátok 3 napig!

2011. aug. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xStefix ***** válasza:

Ha ez egyszeri eset, akkor segíthet a Canesten, ezt lehet terhesség, szoptatás alatt is használni.

De ha visszatérő dolog, akkor alaposabb kivizsgálást igényel, mert akkor komplexebb megoldás kellhet.

2011. aug. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!