Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » SOS! Éjszaka alkoholt fogyaszt...

SOS! Éjszaka alkoholt fogyasztottam és még szoptatok? Szoptathatok vagy mit tegyek? Igy is kevés van ha most nem adok neki akkor teljesen elapad?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
ha szoptatsz, akkor mi a fenéért ittál?
2011. aug. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%
Ez gyönyörű! Büszke lehetsz magadra! Leitattak? Éjszaka nem gondoltál a kisbabádra, aki éhesen várt? Ne szoptass, fejjél le tejet egész nap, és öntsd ki! Ha sok töményet ittál, akkor szerintem legalább 36 óráig csináld ezt. Ha nem, akkor 24 óra elvileg elég! ELVILEG!
2011. aug. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 xStefix ***** válasza:
46%

Hacsak nem lettél részeg, amit remélek, akkor szoptass nyugodtan. Már másnap délután van, ennyi idő után már lebomlott az alkohol.

De ha egyébként is kevés a tejed, akkor legalább védd azt, ami van és ne igyál (sokat).

2011. aug. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
uram isten.minek néztek engem?kb 50et eszik a kettőből..hozzátáplálnom kell.nem töményet breezert ittam.nem kell lehordani a másikat
2011. aug. 14. 15:05
 5/9 anonim ***** válasza:
38%

De bunkók egyesek...itt felettem, véleményt nem kért a kérdező...

2 etetést kell kihagyni, azt le kell fejni és kiönteni

a két étkezést lefejt tejjel vagy tápszerrel kell helyettesiteni

Egyébként, ha egyszer megeteted a babát, úgy hogy ittál, sem alkohol függő, sem alkohol opátiás nem lesz.Sőt semmi baja sem lesz.

Elvileg....

2011. aug. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Én is ittam tegnap 1 pohárt bort, és ugyanúgy szoptatom, és csak szopik. 1-1 pohárból nem kell tragédiát csinálni. Nem kell ezért a kérdező torkának ugrani ilyen stílusban.
2011. aug. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hajnal fél 3kor ittam utoljára.egy adag tejcsit lefejtetem kiöntöttem.akkor este 9kor már szoptathatok?
2011. aug. 14. 18:33
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

(fili)

Tudom, hogy nem ez a kérdés de beírtad, hogy fogy a tejed.

"50-et eszik a kettőböl" Félsz, hogy elapad és hozzátáplálsz. Na itt a hiba nem szabadna mert egyenesen arányosan apad el a tejed a hozzátáplálással, elveszed a szoptatási stimulációt a melledtől, ami a többlet termelésre serkentené. Bocsánat ha erről írtam de csak segíteni szerettem volna. Ezt érdemes olvasni. [link]

2011. aug. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%

Nyugodtan szoptathatod, semmi baja nem lesz. Nem rendszeresen iszol, és pláne, hogy nem töményet ittál. Én is megittam már a szoptatás alatt 1-1 üveg sört és semmi baj nem lett.

Nem tudom, hogy miért kell lehurrogni valakit, aki feltesz itt egy kérdést. Valószínűleg akkor lenne "rossz" Anya, ha fel sem merülne benne, hogy ezzel baj is lehet, és nem járna utána. Nem tudom az ilyen egyáltalán miért válaszol? De örülök neki, hogy egyesek tökéletesek és soha semmilyen hibát nem követnek el...

2011. aug. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!