Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha nem ette meg este a tejpépe...

Ha nem ette meg este a tejpépet, berakhatom a maradékot a hűtőbe, s másnap megmikrózva odaadhatom?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem. Az esti maradékot most akarod hűtőbe tenni? Szerintem azt már öntsd ki. Ha este már betetted, akkor ma odaadhatod neki nyugodtan (én is úgy szoktam).
2009. ápr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj, nem! Persze, hogy este, az evés után, de utánna már nem tudtam írni, csak másnap délben... :))
2009. ápr. 14. 22:04
 3/5 anonim ***** válasza:
En szoptatok jelenleg, de van nekem itthon tapszerem is a biztonsag kedveert. Nekem ra van irva a dobozara, hogy csak 2 oraig all el a hutobe rakva es nem lehet mikroba melegiteni, csak ha labosba raksz forro vizet, bele a cumisuveget es ugy melegited fel a tejet. Ezt a vedonom mondta es hogy nem lehet tobbszor melegiteni, csak 1x. Remelem segitettem valamit.
2009. ápr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, hogy hűtőben két óráig áll el.. :) :)

Én este megcsinálom, és ha nem eszi meg éjjel, akkor reggel kapja meg.. Mi történik vele a hűtőben 8 óra alatt??!!

2009. ápr. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
persze, a tápszergyártó hülye lenne ráírni, hogy eláll fél napig is.. akkor kevesebb fogyna a boltban..
2009. ápr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!